reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama odpoczywa na kanapie czyli co warto zobaczyć, przeczytać i posłuchać :-)

Czytam 'Houston mamy problem'- Grocholi i kwicze ze smiechu :-))

Gray'a do polowy przeczytalam i odlozylam..dobre jedynie z mezem;)
 
reklama
O ja też uwielbiam Zaffona. "Cień wiatru" to jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam :)
kattul jeśli lubisz takie ksiązki to bardzo polecam "Dom w Riverton" Kate Morton - świetna książka.

ja też jestem fanką Grocholi. Uwielbiam tez Paulo Coehlo, Alhemik to moja ulubiona jego ksiażka ale tez inne są godne polecenia.

Uwielbiam tez ksiazki Cobena-zwłaszcza serię z Myronem Bolitarem :) Polecam tez Dana Browna-przeczytałam wszystkie jego książki i bardzo mi się podobały.

Ogólnie to ja przeczytałam setki książek a niewiele tytułów i autorów pamiętam niestety :( Bardzo często korzystam z strony lubimy czytać-mam w przeglądarce w ulubionych folder książki i tam sobie zapisuje linki do interesujących mnie książek ale wczoraj dzięki andav założyłam tam konto i chyba tez bede zapisywac co czytałam,co czytam i co chciałabym przeczytac :)
 
Drasia ja też lubię chirurgów, oczywiście najlepsze były pierwsze sezony, ale wciągnęłam się i oglądam do dziś ;)
Joasia Cobena też sporo poczytałam i ostatnio dostałam kolejny tytuł, ale na razie czeka w kolejce.
A resztę później, bo dziecię mnie wzywa ;)
 
Joasia to jak lubisz takie książki to polecam jeszcze Falconesa: Katedra w Barcelonie (odkąd mam tą książkę przeszła już chyba przez 100 rąk i nie znam osoby, której by się nie spodobała), Władca Barcelony i Ręka Fatimy.
 
To Joasia79 zapraszam do znajomych :tak:jesli chodzi o ksiazki Paulo Coehlo to jedna z moich jego ulubionych jest Weronika postanawia umrzec- nawet dostalam ja w prezencie- niestety pozyczylam i teraz musze prosic sie o zwrot bo chyba ta osoba zapomniala ze ta ksiazka jest pozyczona-echhh dobry zwyczaj nie pozyczaj
:tak:
 
wykopałam nową serię.. jeszcze nie czytałam, ale opinie ma całkiem niezłe..
Jackson Vina - "osiemdziesiąt dni żółtych", "osiemdziesiąt dni niebieskich", "osiemdziesiąt dni czerwonych"

a z paranormal polecam "pierwszy grób po prawej" - akcja średnia, ale już na 3 stronie płakałam ze śmiechu:-)
uwielbiam też serię o Cat i Bonesie Jeanine Frost, wracam do niej często, choć na początku zabierałam się za książkę chyba z 10 razy, taki ma nudny pierwszy rozdział.
Lubię książki o potworach, nie dlatego, że są w nich potwory, ale dlatego, że mają zasady, szanują kobiety, dbają o ich orgazmy i otwierają przed nimi drzwi:)

kontynuuję tez serię Nory Roberts J.D. Robb- nie przepadam za jej książkami, ale ta seria przypadła mi do gustu - wątek kryminalny zawsze fajny:)

Jackson Lisa - dolina strachu - najlepszy kryminał jaki czytałam, 2 części, czytając zarywałam nocki, takie napięcie buduje autorka:)
 
Zaneta, nie czytaj tego :no: (chodzi mi o 80 dni....)tzn. jeśli chcesz to oczywiście przeczytaj;-), ale ja ledwo przebrnęłam przez I część, po drugą nie sięgnęłam... Dla mnie osobiście porażka :-)Pod wieloma względami.
A też zabrałam się za nią z ochotą, po Greyu, bo przeczytałam kilka pochlebnych komentarzy...
 
Ostatnia edycja:
post pod postem, ale cóż..

gorąco polecam film "Powstali z popiołów" - obóz koncentracyjny, lekarka ginekolog pomagająca przy "doświadczeniach" - piękny choć bardzo bolesny - ryczałam jak bóbr, ale nie żałuję, że obejrzałam, po takim filmie człowiek docenia życie, a swoje dzieci kocha jeszcze mocniej nawet jeśli wydawało się, że bardziej nie można.
 
reklama
"Mój przyjaciel Hachiko" - osobiście jeszcze go nie widziałam ale brat mi go polecił... Skoro on się na nim popłakał, to myślę, że warto.
 
Do góry