reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama odpoczywa na kanapie czyli co warto zobaczyć, przeczytać i posłuchać :-)

reklama
O,ksiazki.Filmy.
Ja bardzo dziecinnie zaczne,ale pewnie staroc juz dla Was,seria Twilight typowo dla nastolatek,teraz skonczylam ostatni tom serii Fallen, Pamietnik Wampira przerwalam po ktoryms tam tomie,jest jeszcze seria ksiazek Blue Bloods...no jakos wampirzo-anielsko tak ostatnio,a czekam teraz na inne ksiazki Mermaid Kiss.
Ogolnie w Polsce co 2-3 dni wypozyczalam jakas serie ksiazek,najpierw literature dla mlodziezy-amerykanskich nastolatek,potem z serii 30 wiec juz dla kobiet w odpowiednim wieku,w stylu Bridget Jones,z humorem,tu w IT zaczelam tez od znanych mi ksiazek,zeby poznac lepiej jezyk i teraz juz jak dorwe,to czytam cos po angielsku,ale i tak 99% po wlosku,no a polsku nigdzie nie ma kiazek.
Ostatnio czytalam duzo ksiazek-pamietnikow z II wojny swiatowej,a do Waszego Greya i innych "zboczencow"(zartuje:-p:-)) sie jednak nie dolaczam,nie lubie romansidel,cos mi za bardzo arlekinem zapachnialo,ale moge sie mylic.
Co do filmow,mam cala serie E.R. ha!moja ulubiona,potem Dr House,Dextrer,Grey's Anatomy,NCIS,CSI,Medium,nie lubie najnowszych produkcji i ostatnich serii filmow,czasem powinny sie zakonczyc na 1 max,2 a nie ciagnac przez 15sezonow.
 
Dziewczyny a ja czytam teraz trylogie Hanny Cygler: tryb warunkowy, deklinacja meska zenka i ostatnia czesc przyszly niesdokonany- jestem na drugiej ksiazce i musze przyznac ze wciagnela mnie bez reszty- nic nie robie tylko czytam i zajmuje sie malym!

Flaurka cos dla ciebie bo akcja dzieje sie w polsce w latach 80/90

Tryb warunkowy - Hanna Cygler - Lubimy Czytać
 
nudziłam się i szukałam czegoś ciekawego do czytania, znalazłam Harris Charlaine - Prawdziwe morderstwa ​wydaję się być dośc fajne po opisie, zaczynam czytać i dam znać, czy warto:)

e: książka ciekawa, trudno odgadnąć kto jest mordercą, ale na samym końcu wszystko staje się banalnie przewidywalne i nie mogę zrozumieć motywu..
 
Ostatnia edycja:
Zaneta - przeczytałaś to??: Jackson Vina - "osiemdziesiąt dni żółtych", "osiemdziesiąt dni niebieskich", "osiemdziesiąt dni czerwonych":-)
 
DrAsia - bardzo Cię przepraszam, że nie zauważyłam wcześniej:zawstydzona/y:

przeczytałam z połowę żółtych, do seksu między nimi nie doszłam i nie wiem, czy chcę dojść. początek zapowiadał się obiecująco, a później zrobiła się z tego kicha i szczerze mówiąc znudziły mnie już te Grey'owe książki, na prawdę, wszystkie są na jedno kopyto i kręcą się tylko wokół seksu, a ja potrzebuję innego wątku głównego i to ciekawego, nieprzewidywalnego.
może wrócę do książki jak będę się nudzić i dojdę do wniosku, że ciekawi mnie, czy się zejdą i zmienią na "waniliowych kochanków".

jakieś nowe propozycje, bo padam z nudów i jakoś mi tak nieswojo bez nowej książki..
i cały czas nie mogę się pozbierać po "3OP", męczy mnie ten koniec i mam nadzieję, że będzie kolejna część..
 
Ostatnia edycja:
Do góry