reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama po godzinach czyli coś na leniwe zimowe wieczory

kati Christian to taki pseudo 'superbohater' (stanowczy, dominujący, dla niewiasty zasady swoje naginający, troskliwy - facet nierealny po prostu), to on i pewnie może nieskonczoną ilość razy jednej nocy :-D podobno tego typu jest też "Dotyk Crossa" czy coś takiego, ale nie czytałam...
co do "Zmierzchu" to też przeczytałam i wciąga... ale to dla mnie też z gatunku tych lekkich, relaksacyjnych, niekoniecznie wartościowych..

trasiu a ja obejrzałam chyba ze 2-3 odcinki "Gry o tron" i mnie nie wciągnął jakoś, w porządku, ale bez szału...

ale za to skończyłam najnowszy sezon Dextera i ten serial polecam zdecydowanie :)
 
reklama
kasiawilde mi w serialu przeszkadzało to, że widać że jest niskobudżetowy... i jest masa niedociągnięć. Ale rozkręca się, ja początek też oglądałam bez wielkiego zachwytu. Natomiast książka - jak dla mnie wielkie wow! Jak dotarłam do drugiego tomu, to nie mogłam się oderwać ani na chwilę! Podczytywałam nawet karmiąc Szymusia:zawstydzona/y:
 
kasiawilde ja tez Dextera oglądałam, trochę smutne zaonczenie, ale wiedziałam,że coś sie tam musi stać. szkoda,że sie skończył:(

kati ksiazka ta mi kilka głównych bohaterek na raz,opowiada o przyjaxni 4 dziewczyn z roznych srodowisk na tle tego co sie działo pod koniec XX w RPA, książka o pokonywniu stereotypów....nie wiem jak ją ładnie streścić. naprawde ciekawa, móię to ja dla kogo czytanie takich książek to troche strata czasu heeee
 
kasiu te książki z serii Dotyk Crossa, Pragnienie Crossa i Wyznanie Crossa - suuuuper - polecam zakupiłam sobie :-)
Przeczytałam też "pakiet ślubny" z Nory Roberts - łatwe, lekkie i przyjemne - ale nie ambitne choć czyta się lekko, teraz czytam Sparksa - trzy tygodnie z moim bratem zapowiada sie dobrze :-)
 
kati wciągnęłaś się :) a ten Cross to mocno pikantny? bo zakupiłam mamie w prezencie i się zastanawiam czy nie będę się wstydzić :-D ona bardzo lubi wszelką literaturę kobiecą - od biografii przez czasami moim zdaniem mocno średnie romansidła, to sobie pomyślałam - niech ma ;-)

co teraz czytacie? ja właśnie skończyłam sagę Millenium, jak ktoś lubi kryminały to bardzo polecam! teraz wzięłam się za "Służące" - film mi się bardzo podobał, a jak wiadomo książka zawsze lepsza, więc zobaczymy :)
 
kasiu no jest pikantny no ale wiesz... :-) niech ma kobietka trochę relaksu ;-) tylko, ze brakuje zakończenia bo autorka pisze jeszcze dwie.

teraz czytam Jodi Picout Głos serca - ponad 500 stron - troche męczę już ją ale nie dam sie wkońcu jestem na 350 stronie - ale nie porwała mnie, przeczytałam opowiadania L. Wiśniewskiego "łóżko" fajne polecam - on pisze takim ciężkim językiem ale dobrze sie czyta
 
reklama
co tam nowego dziewczyny? jak teraz spędzacie zimowe wieczory?

ja dalej siedzę w szwedzkich kryminałach, teraz Liza Marklund - polecam!

a tak poza tym to czy któraś z czytelniczek jest posiadaczką czytnika?
 
Do góry