reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-)

kati83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Grudzień 2009
Postów
4 734
Miasto
Śląsk
Postanowiłam założyć nowy wątek :-)
Ciągle gdzieś piszemy o książkach itp zainteresowaniach, może by tu zacząć o tym pisać, zawsze to zostanie ślad w mniejszej liczbie postów :-)
 
reklama
Kati swietny pomysl :) To ja od razu sie zapisuje do klubu ksiazki! :) Uwielbiam kryminaly ale i babskie lubie czytac. Tak jak juz wczesniej pisalam do moich ulubionych pisarzy zaliczam Cobena, Browna, Giffin, Weisberger, Steele i pewnie jeszcze dlugo bym mogal wymieniac ;)
Mam tak dziwnie, ze jak mi jakis autor przypadnie to lubie czytac wszystkie jego ksiazki w kolejnosci od pierwszej ksiazki ktora napisal do ostatniej. Ulubionych autorow kupuje wydania papierowe, jednorazowych ebooki i to tylko dlatego, ze oboje duzo czytamy i sie juz nie miescimy z iloscia ksiazek ;)
 
Gdy bylam na macierzynskim wymyslilam sobie, ze bede szyc ubranka dla dzieci. Caly sprzet mam zakupiony co nieco zrobilam dla Alci a gdy wrocilam do pracy zero czasu dla siebie wiec z szycia nici. Moze jeszcze do tego powroce ;)
Probowalam czapeczki na szydelku ale jestem beztalecie :D
 

Załączniki

  • 1421525986940.jpg
    1421525986940.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 192
  • 1421526004485.jpg
    1421526004485.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 194
u nas też jest nałogowe czytanie :) ja ostatnio fantastykę (serię Gry o tron), poza tym różnie: horrory, kryminały, książki podróżnicze, psychologiczne i kocham serię reportażową wydawnictwa Czarnego. osobiście polecam bardzo "Traktat o łuskaniu fasoli" Myśliwskiego i "Dziewczynę z pomarańczami" Gaardera. a z reportażowych "Mundra" (książka o polskich położnych), "Macierzyństwo non-fiction" i "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety". z lżejszycj rzeczy super jest seria Cukierni pod Amorem (:)
 
reklama
Do góry