reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamą po raz kolejny............

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
6 748
Miasto
Warszawa
Moje drogie, z tego co sie zorientowalam jest tu juz kilka dziewczyn, ktore juz maja dzieciaczki :tak:
W zwiazku z tym zakładam nowy wątek - mam nadzieje, ze sie przyda ;-)
Bedziemy mogły dzielic sie swoimi doswiadczeniami, wspierać radami, porównac obecna ciaze i poród z poprzednia/poprzednimi a potem rowniez oczywiscie nasze maluszki itd. itd :-)
Napiszcie rowniez jaka roznica wieku bedzie pomiedzy rodzenstwem, jakie macie obawy itd
Zapraszam serdecznie :-)
 
reklama
hej, ja tez bede mama po raz drugi:-) bardzo mnie to cieszy, bo ciaza byla w 100% planowana. Chcemy aby dzieci razem sie rozwijaly, chociaz wiem ze niektore mamy to przeraza, bo zdaje sobie sprawe ze pierwszy rok bedzie trudny.

Nie mam mdlosci, juz mi minely, trzymaly bardzo krotko, ani razu nie wymiotowalam. Wszystkie fakty razem wziete zastanawiaja mojego lekarza, ktory skierwal mnie na usg w przyszlym tygodniu. Kto wie, moze dzidzius jednak bedzie sie rodzil w pazdzierniku;-) Ale dla mnie to nie ma znaczenia. Wazne zeby bylo zdrowe i nic wiecej mi nie potrzeba.

Przyczepila mi sie infekcja drog moczowych, ale juz nad tym pracuje. Zwalcze to szybko:happy:

Poza drzemkami w ciagu dnia z moja coreczka, ktora ma 13 miesiecy to czuje sie super. Ostatnio czasem mnie lapie troche zle samopoczucie, ale moze okazac sie to z tej infekcji.

Mam 26 lat i mieszkam w Norwegii od 2005 roku.

Tyle z grubsza. Mam nadzieje ze watek sie rozwinie, to wiecej sie dowiemy o sobie:-D
 
AGATHE, ANKA - fajnie ze Tu zajrzalyscie :-)

A u mnie to jest tak, ze to teraz to moja 3 ciaza - 1 poroniona, po 3 tygodnia zaszlam ponownie - i mam cudnego Kubusia. No i teraz marzy mi sie coreczka.
Wszystko czywiscie jak najbardziej planowane :tak: A lat skoncze w tym roku 25 ;-)

AGATHE - ja mam takie podejscie jak Ty.....zdaje sprawe, ze na poczatku moze byc ciezko.....ale wydaje mi sie ze jest wiecej pozytywow z posiadania dzieci z mala roznica wieku. Tez chce zeby sie razem wychowywaly, bawily itd. Ja sama mam brata starszego o rok i 3 miesiace - i uwazam ze to super sprawa.

ANKA - moze jakos rozwiniesz swoja wypowiedz.....w jakim wieku sa Twoje dzieciaczki np?
 
Ja rowniez bede mama po raz drugi:) Pierwsze dziecko, chlopczyk ma prawie 6 lat, takze bedzie dosyc spora roznica wieku miedzy pierwszym a drugim dzieciaczkiem.
Juz na samym poczatku widze ze obie ciaze beda sie od siebie roznily, w tej obecnej mam okropne mdlosci ktore trwaja caly dzien i jadlowstret. W poprzedniej owszem mialam mdlosci ale skorzystalam raz dziennie z ubikacji i bylo ok. Poczekamy i zobaczymy co bedzie dalej:)

Pozdrwienia Izka
 
dopisuje sie i ja do podwojnych(potrojnych;-)) mamus.:-) Chlopaki Sönke i Max jak widac po suwaczku maja prawie 11 miesiecy, urodzeni 9 maja 2007 w 33 tygdodniu ciazy.Roznica wieku nie bedzie dosc duza podobnie jak u Agathe i Anetki i z jednej strony bardzo sie ciesze, ze maluszki beda w podobnym wieku i ze beda sie razem wychowywaly, a z drugiej jestem pelna obaw,jak dam sobie z tym wszytskim rade. Ale troszke czasu jeszcze jest i na razie t licze na to, ze do listopada moje rozrabiaki sie jeszcze bardziej usamodzielnia i damy sobie ze wszytskim rade:tak:
 
Cześć dziewczyny:-) ja tez bede mam poraz drugi:) moja córka Maja ma teraz osiem miesięcy, a ja jestem prawdopodobnie w 7 tygodniu ciąży. Z moich obliczen wynika ze bedzie poród w listopadzie, ale dokładnie sie dowiem w poniedziałek na wizycie u ginka:happy:
 
reklama
Hej, moja córka Julia 20 marca skończyła 2 latka. Mam nadzieję że dzieciaczki jakoś się dogadają, najbardziej boję się napadów zazdrości. Przygotowuję pomału córcię na pojawienie się dzidzi, wie że nie mogę jej nosić bo w brzuszku rośnie dzidzia , mówi że będzie przynosić pieluszki i kąpać bobaska :) ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. Pozdrawiam
 
Do góry