reklama

Mama poleca

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez agnie, 7 Kwiecień 2008.

1. agnie

agnie Fanka BB :)

Tutaj umieszczajmy produkty dla maluchów, które się nam sprawdziły i możemy z czystym sumieniem polecić :-) Na głównym wątku tak dużo drukujemy, że potem doszukać się czegokolwiek jest problem ;-P

2. Dziubutek

Dziubutek Zaciekawiona BB

Witam, polecam maty Edukacyjne. Nasz Stas dostal taka na chrzciny i wprost za nia przepada!!! I rozwija sie blyskawicznie!!! Jest to naprade super stymulujaca dziecko zabawka - a czasem dzieki niej mam troche czasu dla siebie... choc z trudem oderwac wzrok od szalejacego ze szczescia maluszka!!!

3. reklama
  4. e-stera

e-stera Fan(ka)

A ja polecam leżaczek-bujaczek Fisher-Price:-D
    A także firmę Nuk:tak:i kosmetyki z Oilatum i Emolium

5. Albiniec

Albiniec Styczniowe mamy'08

Ja polecam:
    Gryzak jak smoczek Tommee Tippee
    Mate edukacyjna "plac zabaw"
    strone Pampers.pl
    film Juno
    Czytanie codziennie dziecku i pokazywanie kolorowych obrazków
    Uczenia alfabetu od 5 miesiaca
    Puszczanie muzyki klasycznej
    Śpiewanie dziecku
    Masowanie nożek i plecek codzinnie po kąpieli
    Kosmetyki Mustela,Emolium, LaRoche
    ........i co u diabła stało sie z TCM :dry:

6. sylka_k

sylka_k mama styczniowa 2008

Albi chodzi ci o program telewizyjny:confused::confused:

7. Albiniec

8. agnie

agnie Fanka BB :)

Ja mam matę edukacyjną Tiny Love - ActiviTot Tropic Isle. Jest ŚWIETNA. Ma dwa pałąki i specjalną poduszkę do leżenia na brzuszku i ćwiczenia mięśni szyi i rączek :) Dookoła maty w kształcie jaja są specjalne uchwyty mocujące, dzięki którym można dowolnie zmieniać konfigurację pałąków i montować na nich zabawki :-)

9. Albiniec

Sposób na bóle uszu
    Aby dziecko z bólem uszu lub infekcją uszną mogło spokojnie przespać całą noc można podwyższyć materac w łóżeczku umieszczając pod nim kocyk. Dzięki temu płyn w uszach nie będzie się gromadził, a tym samym ustąpi ból, który jest dokuczliwy kiedy dziecko budzi się ze snu. To sprawdzony sposób na lepszy sen dla dziecka i rodziców.

10. reklama
  11. e-stera

e-stera Fan(ka)

Oliś tak od 2 miesięcy śpi, bo ma refluks:tak:

12. pandorax

pandorax Styczniowe mamy'08

Tobi tez tak śpi, bo jak miał katarek to mu przynosiło ulgę i przy ulewaniu też, ale ostatnio rano budzi się z głową przy szczebelkach bo się tak kręci w nocy:laugh2:

Poleć forum