reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama poleca

reklama
Ja polecam płyn do kąpieli hippa, ten z pompką, i najfajniejszą zabawkę pod słońcem balonik z namalowaną buzią, i misia którego można tarmolić i tulić.
 
u nas swietna zabawe mamy z balonikiem napelnionym helem- ale musi byc lekko sflaczaly:-). Duzo uwagi Dominika poswieca tez kolorowej ksiazeczce z duzymi, kolorowymi, nie skomplikowanymi obrazkami
 

Załączniki

  • 5czerwiec.JPG
    5czerwiec.JPG
    102 KB · Wyświetleń: 136
u nas lekko sflaczały balonik jest najlepszy na swędzące dziąsełka :-) Majka uwielbia go miętolić w buźce, ale jak tylko pojawi się pierwszy ząbek bedziemy musieli pozegnać się z tym gryzaczkiem :-(
 
my polecamy puste plastikowe butelki, chusteczki higieniczne, które jakimś cudem zawsze skądś się wydobędzie, baloniki i owszem, żuczka przeraźliwie grającego i samochodzącego (ja go nie znoszę ale dzięki temu paskudztwu mogę wyjśc na chwilę z pokoju) i oczywiście pieluchy tetrowe idealne do chowania się pod, gryzienia, zawijania itp. Ale i tak najlepsza na świecie jest garść świeżo zerwanej trawy najlepiej z ziemią i liście zrywane w przelocie ;)
 
misiasia potwierdzam-plastikowe butelki są świetną zabawką :-) zresztą wszystko co z przeznaczenia zabawką nie jest, jest super ciekawe, np. tel.komórkowy, klawiatura, pilot do tv, kubeczki, talerzyki po prostu wszystko:-)
 
o właśnie hitem nieustającym są piloty wszelkiego typu, zwłaszcza do telewizora bo się w dziobie mieści boczkiem ;) a poza tym osobiście go załatwiłam i jest pospinany gumkami i tych gumek ciągle szukam bo cwaniak jakimś cudem je zdejmuje ;)
 
my polecamy puste plastikowe butelki, chusteczki higieniczne, które jakimś cudem zawsze skądś się wydobędzie, baloniki i owszem, żuczka przeraźliwie grającego i samochodzącego (ja go nie znoszę ale dzięki temu paskudztwu mogę wyjśc na chwilę z pokoju) i oczywiście pieluchy tetrowe idealne do chowania się pod, gryzienia, zawijania itp. Ale i tak najlepsza na świecie jest garść świeżo zerwanej trawy najlepiej z ziemią i liście zrywane w przelocie ;)


Zgadzam sie
 
o właśnie hitem nieustającym są piloty wszelkiego typu, zwłaszcza do telewizora bo się w dziobie mieści boczkiem ;) a poza tym osobiście go załatwiłam i jest pospinany gumkami i tych gumek ciągle szukam bo cwaniak jakimś cudem je zdejmuje ;)

Tak tak...komorka jest super i pilot tez....................a i jeszcze wlazenie za lozko i ciaganie kabelkow i ich jedzenie, wyciaganie z szafy ubran dla mamy-jak zapomne zamknac zasuwane drzwi-to potem mam co robic:-D:-D:-D, sciagnie wszystkiego z dolnych polek, grzebanie w kuferku mamy z kosmetykami...........wyjmowanie, wkladnie:tak::tak::tak::tak:
Tego to mu nie polecamy-tylko tak rozrabia moje dziecko hihihihihihihhihi
 
reklama
Tak tak...komorka jest super i pilot tez....................a i jeszcze wlazenie za lozko i ciaganie kabelkow i ich jedzenie, wyciaganie z szafy ubran dla mamy-jak zapomne zamknac zasuwane drzwi-to potem mam co robic:-D:-D:-D, sciagnie wszystkiego z dolnych polek, grzebanie w kuferku mamy z kosmetykami...........wyjmowanie, wkladnie:tak::tak::tak::tak:
Tego to mu nie polecamy-tylko tak rozrabia moje dziecko hihihihihihihhihi
o widzisz, o kabelkach zapomniałam ;)
 
Do góry