reklama

Mama się zna - czyli porady rodziców na temat zabaw i zabawek dla dzieci.

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez ccaroline85, 20 Luty 2011.

1. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

Witam, jestem mamą dwójki dzieciaczków synka Dawida 2,5 roczku i córki Natalii 11 miesięcy.
    Dzięki akcji Mama się zna, którą zorganizowała firma Fisher Price za pośrednictwem Facebook mamy zaszczyt testować zabawki. Na pierwszy ogień przywędrowała do nas Gadająca kierownica.

http://www.fisher-price.com/pl/infanttoys/product.asp?s=bulnl&id=55716

Dzieciaki są nią zachwycone, starszy synek oczywiście nie chciał dopuścić siostry do zabawki, ale w końcu się udało, Dawidkowi wszystko się podoba, natomiast Natalkę urzekły piosenki i klakson.
    Zabawka na prawdę jest świetna, ma wiele możliwości, uczy i bawi.

Mamusie czy macie jakieś godne polecenia zabawy dla naszych dzieciaków?

IMG_5461.jpg

Dzieciaki nie chciały się oderwać od kierownicy :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 Luty 2011
  2. kristof6300

kristof6300 Początkująca w BB

my mamy telefonik dzieciaczki maja po 9 miesięcy zainteresowały ich przekładane kartki i słuchawka, którą sobie smacznie jedzą bo sznureczek jest trochę za krótki i ciężko im przystawić słuchawkę do ucha.
    Ale bardzo fajne piosenki są ,które wzbudzają u nich zainteresowanie i ożywienie .często toczą boje który będzie się teraz bawił telefonikiem

3. reklama
  4. ccaroline85

kristof6300 Witaj :) rozumiem, że jesteś mamą bliźniaków?

Co do telefonu dzieci miały okazję bawić się nim i również były zachwycone, chyba wszystkie zabawki, które wydają dźwięk tak działają na nasze dzieciaki :)

5. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Witam!
    Ja jestem mamusią 6 pociech,najmłodszy synek ma teraz 10,5 miesiąca.
    Niestety nie mam zabawki godnej polecenia dla najmłodszych dzieci,wręcz przeciwnie-szukam takowej.Chciałabym zapewnić dziecku nie tylko ciekawą zabawkę,ale przede wszystkim bezpieczną.

6. ccaroline85

szóstkowa mama Witamy :) Gratuluję gromadki :)

Co do bezpieczeństwa z pewności zabawki Fisher Price są godne polecenia, kierownica upadła nam już kilka razy i jest na tyle mocna, że nic się nie stało, nie ma małych elementów i jest odpowiednia dla takich dzieci.

Rzeczywiście trudno czasem coś dobrać dla naszych pociech, dlatego mam nadzieję, że dzięki temu wątkowi będziemy miały łatwiejszą decyzję.
    U nas na topie na razie jest nowa kierownica oraz pojazdy typu samochody na których dzieciaki jeżdżą po całym domu, Natalka narazie odpycha się do tyłu, ale ma niezłą frajdę!

7. yra245

yra245 Gość

hej hej :) caroline :)

my też mamy kilka zabawek z fp. powiem ci szczerze lubię te zabawki i widzę jasia zainteresowanie. mamy taką zebrę skoczek, jak narazie stoi sobie tylko przy niej i chodzi w koło niej , oraz krzesełko i chociaż myślałam że zabawka będzie niewypałem jasiek lubi siedzieć i się nim bawić,

z takich mniejszych zabawek mamy garnuszek ale on narazie jasia nie interesuje, w szafie również leży wygrana z gazety gąsienica - ale to prezent na roczek będzie,

no i ma kilka samochodzików, ale one są bez bajerów muzycznych ale generalnie są bardzo fajne.

aaa i kiedyś dostał od rodziny samochodzik taki pluszowy z fp i to była ulubiona jego zabawka w początkowych miesiącach. nie ma już napewno jej w produkcji ale bardzo dużo się nią bawił.

ogólnie lubię zabawki z fp, mają fajne kolory, jeden minus jest, jeśli ma się kilka zabawek z tej firmy niestety wszędzie jest ta sama muzyczka, albo ta sama albo do siebie bardzo podobne i to odstrasza przed kupnem kolejnej.

8. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Dziękuję za podpowiedź.
    9 kwietnia mój Franulek skończy roczek,więc muszę już myśleć nad prezentem dla niego.

9. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

My mamy warsztacik i jest swietny!
    telefony dwa, jeden z melodyjkami drugi na sznurku są OK
    garnuszek bardzo lubi, szczególnie nos i wduszać klocki :)
    krzesełko też jest fajne, zapalanie lampki i przewracanie ksiazeczek
    pchacza mamy ale nie używamy zbytnio jedynie panelem się bawi ale rzaadko

ogólnie dobra firma :)

10. reklama
  11. ccaroline85

Witam dziewczyny :)

Też lubię to firmę zabawki są świetne, co do muzyczek rzeczywiście są podobne i może to niestety zniechęcać do kupienia kolejnej zabawki :)

My mamy telefonik jeszcze, który podoba się dzieciom, oczywiście zabawka się znudzi po jakimś czasie, dlatego chowam co jakiś czas, później wyciągam, a radość jakby była nowa :) Także to jest sposób :)

12. Kasiiula

Kasiiula mamusia Pawełka :)

Witam sie i ja :)

Kupilam dla syna telefon gadajacy :) z FP jest super !! łatwe piosenki wpadajace w ucho :) i mocny ! pawel ciaga za sznureczek telefonik a on obija sie o wszytsko :d i jest caly :) naprawde zabawka godna polecenia ....
    co do Kierownicy bawiłam sie nia w sklepie jak szukalam zabawki na swieta i jest super! jednak Pawel byl za maly na taka zabawke wtedy i mysle ze w najblizszym czasie zakupimy :) tym bardziej jak Karolina mowi ze upadl pare razy i dziala ;) Pawełek ma tendencje do rzucania zabawkami wiec to u nas sie liczy najbardziej aby byla wytrzymala kolorowa i grajaca :)

mamy ejszcze krzesełko uczydełko gdzie Pawlis potrafi pol dnia przesiedziec i przewracac ksiazeczke tez jest to zabawka godna polecenia !! :)

Poleć forum