reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama to też żona i kochanka :)

chyba tez musze zaczac spac wtedy kiedy Lenusia, ona tez juz o 19 spi wiec mamy weczor dla siebie ale cos te wieczory nam przez palce przechodza....

wciagu dnia z tym spaniem tez ciezko bedzie bo ja ciagle gdzies latam :) jak tylko nie pada to my jestesmy z Lenka w trasie :)

a co do pomyslow to jest sporo na wspolny wieczor ale czasami jak sie jest zmeczonym albo ciagle zajetym dzieckiem to nwet trudno na cos wpasc :) pomysl z masazem jest rewelacyjny o tym nie pomyslalam :) i juz dzisiaj sciagne to od was :)
 
reklama
secasia pisze:
[własnie wymyslilam ze zrobie mojemu mezow karnet na rozne "przyjemnosci" i poprosze zeby on mi tez cos takiego zrobil i bedziemy do w tygodniu lub miesiacu realizowac :)
Ten pomysł wpadł mi "oko" ;D "FANTAZJE NA KARTKI" to jest to  ;D Może być zabawnie a przy okazji przyjemnie ;) A może i dowiem się czegoś nowego o pragnieniach swego mężczyzny? Zapowiada się edukacyjnie ;) Dziekuję pomysłodawczyni za nowy pomysł  :-*

Ja tez ciągle gdzies latam, ale jak Kasia śpi ok 8-9.30 i 15-16,30 (mniej wiecej- zależy o której wstanie i czy uśnie na chwilkę na spacerze) to przynajmniej raz też kimam w najlepsze i wieczorem (przynajmniej do 22 ;) nie mam oczu na wykałaczki i nie muszę używać lewarka do otwierania ust ;)

secasia pisze:
[A moze zrobimy sobie nasze forumowe "Łabędziem być" czyli "Chce być piękna" i bedziemy umieszczać swoje fotki jak sie zaniedbałysmy przy dzieciach a potem jak sie doprowadzilysmy do wygladu ksiezniczki :)
Takie fotki wklejałysmy niegdyś na wątku "być sexy" kiedy starałyśmy się wrócić do formy  ;D Ale ogólnie czas zewrzeć szranki na nadchodzące lato, podobno po 10-tym czerwca ma zawitać ciepło i po 25stopni ::) W końcu będzie można pochodzic w sukienkach. A na fryzjera też czycham ale zabieram się do tej wizyty jak pies do jeża  ;) I czas na samoopalacz (opalać się nie mogę a bladam jak cień ;)
 
tez musze isc do fryzjera i cos dojsc nie moge... w sumie nie mam pomyslu na fryzure, chcialabym cos zmienic w wygladzie ale zeby fryzura nie byla czasochlonna :) moze kolor zmienie bo mam jakis taki mysi kolor :-[ mam ogromna ochote zrobic sobie loki takie spiralki kiedys mialam i uwazam ze to najlepsza fryzura, nic nie trzeba rbic a i wlosy wtedy mylam raz na tydzien (ogolnie musze myc co drugi dzien)

a co do karteczek to wlasnie chce przygotowac mojemu taki karnecik z przyjmnosciami ale gorzej teraz z pomyslami na przyjmnosci :) jak cos Ci wpadnie do glowy to dawaj... :) mam masaz, kapiel, bita smietane :) i brak pomyslow.....
 
Widzęze watek się rozkręcił i fajnie. Ja dziś mam rocznice slubu i musze powiedzieć że rankiem mój maz się postarał, choś mi się nie chciało, ale było fajnie:):)
Wiecie dziewczyny ja tak mam że mam wielką ochotę na sex w nocy tj. około 4 rano i mój maz wtedy słodko śpi i czasem się wiercę żeby się obudził a on nic... wiem że wstaje rano do pracy, ale myslicie że powinnam go budzić/ Tylko nie chciałabym żeby było tak że on "na pól śpiąco zrobi swoje " i tyle bo bym żałowała tej pobudki.

a wiesz co, wczoraj stalismy w korku na miescie i przejezdzalismy kolo sexshopy i na wystawie byla kobieta ubrana w czerwona (nawet fajna) koronkowa bielizne i moj mezus zapytal czy kupic mi taka, czy bym sie w nia ubrala? Moze on by cos takiego chcial zobaczyc?

Secasia myślę że powinnaś postarać się o taka bieliznę, może on ci właśnie dawał w ten sposób znać że chętnie by cię w takiej zobaczył:)
A co do pomysłów to jeszcze proponuję picie szampana z pępka zamiast z kieliszka (mój mąz to uwielbia:))


A ja za 2 tygodnie idę na wesela i zamierzam się tak zrobić żeby inne młode laski mnie nie pobiły i mąz mnie podziwiał. Myślicie że jesyt możliwe za 2 tyg. trochę schudnąc? tak ze 3 kg.?
 
Myslę Elusia że jesteś w stanie to zrobić ;D jak już kobieta się uprze... Ja jutro w końcu idę do fryzjera i robię ciemne pasma na blondzie ::)

Secesia do pomysłów dołączam streaptis, tylko do tego trzeba mieć odwagi oj trzeba ::) Kiedyś szykowałam się ćwicząc jak sójka za morze i... zaszłam w ciążę 8) No z brzuszkiem to już taki taniec nie byłby podniecający tylko śmieszny :p Czas zacząć wznowić próby 8)

elusia79 pisze:
Wiecie dziewczyny ja tak mam że mam wielką ochotę na sex w nocy tj. około 4 rano i mój maz wtedy słodko śpi i czasem się wiercę żeby się obudził a on nic... wiem że wstaje rano do pracy, ale myslicie że powinnam go budzić
Ja tam budzę swą połówkę gdy tylko mam ochotę, może i początkowo marudzi, może i nawet rusza się "na śpiocha" ;) ale w końcu się rozkręca a rano z rozmarzeniemw głosie i spojrzeniu wspomina, więc myślę że warto ;D Ps. A tak na marginesie, to trzeba być trochę egosistą... Ja rozumiem, że Panowie rano do pracy i szkoda ich budzić ale... my jesteśmy wieczorem zmęczona a czasem na to przymykamy oko, więc... im też czasem trochę trudu nie zaszkodzi :-X
 
Mój maz wyjechał wiec na codzin jestesmy sami ale musze cos wymyslic na jego przyjazdy raz w miesiacu, cos co by zapamietał i ciagnał do domu. Jestesmy małzenstwem juz 4 lata ale wczesniej nie roztawalismy sie na tak długo wiec teraz jak przyjedzie musi zobaczyc nie tylko matkee swojego dziecka ale i kochana żoneczke i kochanke aby mu wyleciały z głowy wszystkie głupie mysli :D
 
No my wczoraj tez zaszaleliśmy chyba z okazji 7miesiecznicy Lenki :) i to byla inicjatywa mojego mezulka!! Super choc troche pominal gre wstepna co mi sie srednio podobalo no ale... Najlepszy byl motyw taki, ze Lence cos sie zlego przysnilo i zaczela marudzic wiec lece z rozwianymi wlosami bez okularow... a ona jak mnie zobaczyal... zrobila takie oczy ze pokladalismy sie ze smiechu ;D przez chwile jeszcze patrzyal z niedowierzaniem czy to mamusia ;D gdy sie polozylam obok niej na wszelki wypadek sie odsunela :) ale gdy poczula mleczko to zasnela i moglismy dalej kontunuowac :)

Emih pisze:
Ps. A tak na marginesie, to trzeba być trochę egosistą... Ja rozumiem, że Panowie rano do pracy i szkoda ich budzić ale... my jesteśmy wieczorem zmęczona a czasem na to przymykamy oko, więc... im też czasem trochę trudu nie zaszkodzi :-X

swieta racja, nie patrzyalm na to w ten posob, a to przeciez nic zlego....

ja juz tez upatrzyalm sobie fryzurke i kolor :) musze jeszcze sie z kims skumac kto mi Lenki popilnuje i ide zaszalec :)

a o tej bieliznie faktycznie musze pomyslec :)
 
reklama
Fajny ten wątek.. nie ma co... U nas tez bieda w tych sprawach. nawet kanapy rozkładanej nie mamy w salonie hihi:) nasza się nie rozkłada.. ale da się jakoś z niej skorzystać..:)
bardzo długo nie mogliśmy bo mnie bolało 6 miesięcy!!! a wczesniej w ciąży nie mogłam bo Jowi była za nisko.. tak więc prawie rok posuchy.. ale teraz jak tylko zmeczenie nam pozwala to nadrabiamy straty hihi...
Chodzę do fryzjera ale ciuchy koszmar.. same tekie beznadziejne.. - idealne do programu " Jak się nie ubierać" choc teraz schudłam bo ważę mniej niz przed ciażą (54kg!).. Jowi wszystko wypija ze mnie... Musze pomysleć o nowych ciuszkach i zmianie stylu bo juz mi źle z tym...
Powodzenia dla innych zmieniających:)

A męża budzić !!! nawet o 4 rano...
 
Do góry