reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

rany elunia aż mnie zmroziło... niby głupota bo palec przecięty a nie przelewki...
hooba ja bym się za radą Martussy już do domowych sposobów odwołała - czosnek, miód cebula itd. a do gardła jeszcze inhalacje może pomogą?
PS a propos kryształów to żeby nie pękały trzeba je myć i płukać w wodzie o tej samej temp - ale wy jesteście idealne panie domu to wiecie wszystko :-p
 
reklama
elunia jakis czas temu tez skaleczylam sie od szklanki, ale rana zdawala sie byc niewielka bo na pol centymetra i nie krwawila bardzo, wiec zaklepilam plastrem tylko i bylo dobrze... Jednak blizna mi zostala do dzis, a to bylo na nadgarstku to wygladam tak jakbym sobie zyly chciala podciac :sorry::confused2:
oby raczka szybko wrocila do zdrowia:tak:
 
dzięki dziewczyny już lepiej z łapką ale blizna niezbyt ciekawie wygląda...i jeszcze palec opuchnięty, z czasem mam nadzieje że się podgoi.
 
Dziewczyny pojawila mi sie jakies 2 dni temu dziwna mala plamka na dłoni, wlasciwie to jak maly plaski regularny pieprzyk koloru ciemnoczerwono-brązowego..... wczesniej nie zwrocilam na niego uwagi ale dzis mu sie przyjzalam. Ale mam stracha:( Jutro szybko do dermatologa.........
 
Monika- jezeli ta krostka nie ma czerwonej otoczki [ takiej zapłomienionej] to spoko wodzu, a myśle ze nie ma.;-):tak: Monika myśle że to po prostu kurzajka, miałaś kiedyś takie krostki wcześniej???Niech na wszelki wypadek maż sprawdzi Twoje plecki, ale jestem dobrej myśli, ja stawiam na kurzajke. Idż do lekarza z tym, bo jezeli moja teoria sie sprawdzi, to musisz się jej pozbyć, bo kurzajki się rozsiewają, a szkoda żeby Matik je miał.A jeszcze tak sobie pomyślałam, ze może ugryzł Cię poprostu jakiś pająk, ich teraz pełno w domach. Mojego Mikiego naczolecośugryzło.
 
Ostatnia edycja:
Miki nie ma otoczki ale pojawil sie tak nagle, przejelam sie:((( Znam pewna smutna historię:((
W srode ide do lekarza i pokarze mu to oraz wszystkie inne:)) I niech zobaczy:)))
A kurzajka, to to nie jest. Z kurzajką nie bylo by problemu. Nie jestem panikarą ale wiem ze takie rzeczy trzeba szybko sprawdzac.
 
Miki nie ma otoczki ale pojawil sie tak nagle, przejelam sie:((( Znam pewna smutna historię:((
W srode ide do lekarza i pokarze mu to oraz wszystkie inne:)) I niech zobaczy:)))
A kurzajka, to to nie jest. Z kurzajką nie bylo by problemu. Nie jestem panikarą ale wiem ze takie rzeczy trzeba szybko sprawdzac.
Oj moja kochana, na punkcie niespodziewanych krostek to jajestem mega panikara:tak::tak:. Mojego R dziadek zacioł sie przy goleniu , zacioł pieprzyka na policzku, po sześciu miesiącach miał juz amputowane oko, po kolejnych kilku żegnali go.Miał 50-pare lat [ nie pamiętam dokładnie ile]:-:)-:)-(A na domiar złego mój robert maw tym samym miejscu taki wystający pieprzyk i baranek mói goli sie tylko i wyłacznie żyletkami, ile jamu razy mówie że kupie mu najlepszą [ nawet najdroższa] maszynke elektryczną, nie ciele mówi że nie potrafi się golić niczym innym niż żyletkową maszynką:wściekła/y::wściekła/y:Do chłopa jaknie obuchem to innaczej się nie da:no::no::no:
No i mój Maurycy mabardzo brzytkie pieprzyki na plecach. W 2006 roku były mega upały, na jesieni powyskakiwały mu wszędzie na twarzy i na plecach, te na twarzy nie zmieniają kształtów, ale te na plecach rosnąrazem z nim, mam je cały czas na uwadze. Lekarz w polsce też ich pilnowała zawsze.atu dupa, ale jak pojade do polandi , to znowu skontrolujemy je.:tak::tak:
 
Wlasnie z tym nie ma zartów:((( Znam historię dziewczyny (miala 24 lata) Wziela slub, urodzila dzidziusia i byla mega szczesliwa. Cos jej sie pojawilo na nodze ale nie przejęla sie tym, po jakims czasie bylo z nią juz badzo żle, lekarze odkryli przyczynę, zmarla miesiąc póżniej.....jej córeczka jej nawet nie pamieta a mąz wciaz ja opłakuje:(((( Dlatego sie boję:((( Mam pare wysstajacych pieprzyków na plecach, jednego na twarzy no i to dziwne teraz na dłoni:(( W środę pokaze je wszystkie Pani doktor, nawet je powycinam zeby miec spokój!!!
 
reklama
Monia i co z tą plamką? Byłaś u lekarza i co?

Dostałam okres więc już nie jestem bezokresowa :)
Ale i tak było pięknie! 19 miesięcy bez miesiączki! :-)
 
Do góry