reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Nimfi nie wiem czy u Ciebie to zadziała, ale mi pomaga gorąca kąpiel, a w ciągu dnia plastry rozgrzewające :tak::tak:. No a doktorek na izbie przyjęć mi polecił wizytę u neurologa i rehabilitację, ale jakoś czasu brak na takie sprawy :zawstydzona/y:.

Kapiel zrobilam sobie wczoraj i pomogla na jakis czas... Polozylam sie spac i po pierwszej pobudce znow sie zaczol bol i bralam juz Ibuprom Max :confused2: Nietety codziennie jestem tak zmeczona ze nawet nie mam ochoty na kapiel tylko biore prysznic i od razu padam na lozko... Kilka dni temu poprosilam meza o masaz i to tez pomoglo na spokojny sen :tak: Jednak codziennie tez nie ma czasu na masaz, ech...
 
Ja w zeszłym tygodniu miałam zapalenie prawej ręki, nie mogła ją ruszać. Najgrsze było dzwiganie małego. Od razu pojechałam do lekarza. Kazał mi oszczedzać prawą dłoń, ale jak miałam to zrobić. Mąż pracuje, wolnego nie może wziąśc. Przypisał antybiotyk i jest ok.
 
Ja w zeszłym tygodniu miałam zapalenie prawej ręki, nie mogła ją ruszać. Najgrsze było dzwiganie małego. Od razu pojechałam do lekarza. Kazał mi oszczedzać prawą dłoń, ale jak miałam to zrobić. Mąż pracuje, wolnego nie może wziąśc. Przypisał antybiotyk i jest ok.


o kurczę!!! A od czego takie coś się robi? :O
 
Martussa i ja sie dopisuje na liste rozsypujących sie... no i moja Ala wagowo zbliżona do Zosi Antar bo też 12kg na liczniku tylko, że półtora miesiaca młodsza... ehhhh ten mój ciężarek :)
 
halmarta chyba wiem o co chodzi, ja miałam 3 lata temu zapalenie pochewki ścięgna w stopie i nie mogłam chodzić bite dwa tygodnie, wyłam jak durna, jak bolało :O i też nie wiem od czego to było...
 
oj dziewczyny:-) ja całe szczęście nic takiego nie miałam:-)
za to teraz moja szwagierka w szpitalu na obserwacji. w niedziele zamdlała w kościele, a wiadomo jakie tam podłogi są... byli z nią w szpitalu jeszcze w niedziele i niby wszystko ok z głową, ale we wtorek źle się czuła i pojechali znowu. porobili badania i wszystko dobrze, ale wiadomo, przerzymać muszą te 3 dni:sorry:
 
reklama
Byłam wczoraj u dentysty .Była w szoku ,bo nie byłam u niej 6 lat ,a moje zęby całkiem dobrze się prezentują. Poszłam ,bo mi się złamała 5 na dole i mnie denerwowało no i trzeba pilnować . No i wiecie co jak usiadłam na fotelu to byłam tak zmęczona nocką i nie wyspana ,że ona mi coś zaczęła robić ,a ja miałam totalny odlot. O mało co to bym szczękę opuściła i zachrapała :-D:-D:-D
 
Do góry