reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

ja ani ginekolog ani dentysty nie uwielbiam:-p chociaż chyba wolę dentystę:sorry2: a w ogóle to się pochwalę, że w końcu wybrałam się do dentysty. przez ciążę i potem jakoś się nie składało:dry:
 
reklama
jolek ja tez bylam wczoraj u dentysty a ostatni raz bylam 4 lata temu ;-) z tym ze ja od zawsze relaksowalam sie na fotelu dentystycznym ;-) ech... to cieple swiatlo swiecace w oczy, szum urzadzen i wygodny fotel ;-) Mam fajnego dentyste i zawsze zabiera sie do roboty tak ze nawet nie zauwazam kiedy wszystko jest zalatwione ;-) szczerze powiem ze wole chodzic do dentysty niz ginekologa :dry:
Nie no, ja może nie uwielbiam dentysty, ale też nie jest to dla mnie jakiś wielki stres. Ginekolog zresztą też nie.
Ale jednak nigdy chyba nie zasnęłabym na fotelu dentystycznym. Jolek niezła jesteś :-D;-)
 
Anius jak bylam w ciazy to poszlam na przeglad ząbków i wtedy kazali mi sie pojawic za niedlugo na leczenie i zaraz po porodzie jak bede miala czas bo przy ciazy i karmieniu ząbki staja sie slabsze... Oczywiscie ja zlekcewazylam wtedy polecenie i wybralam sie dopiero teraz poniewaz ząb mi sie ukruszyl :sorry2: naprawde czuć różnice w jakosci zębów po ciąży :dry:
 
Do góry