reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama w pracy

cóż... niektórzy nie mają wyjścia. Ja pracuję od 9 do 17stej. Wstajemy razem rano i jedziemy do żłobka a jak po nią przyjeżdżam jest 18sta. o 18.30 jestesmy w domu a chodzi spać o 19.30....

niestety muszę nas utrzymać. Nie mam wyrzutów sumienia. Mała jest w żłobku przeszczęśliwa a ja jestem szczęśliwa, że się rozwijam. Mamy dla siebie całe weekendy a mała w tygodniu zamiast nudzić się w domu z nudną matką ma masę zajęć typu rytmika, gimnastyka, angielski, taniec itd ;) i jak po nią przychodzę to rzuca wszystko i biegnie do mnie prawie się zabijając o własne nogi z okrzykiem MIMI!!!

alle fajnie ,ze tak biegnie :)
ja jak czasem wracam z pracy, to Krzych popatrzy, usmiechnie się a później wraca do zabawek. Pytam: Krzysiu, jedziemy do domku? a on "NIE" ;-)
Ale tylko czasem... ;)

Wiadomo, że czasem wyboru nie ma i juz. Super, że masz fajny żłobek!
 
reklama
Catedra nie powinnaś mieć najmniejszych wątpliwośći co do słuszności postępowania.Starasz się zapewnić małej to co najlepsze i to czyni cię świetną matką.

Ja nie czuje się weekendową mamą , w jednej pracy jestem ok 6 godzinek a drugą dogadałam z szefową i pracuje po 17 aby Jula miała z kim zostać . Staram się tak dopasować godziny abym i ja i mała była zadowolona. Poniedziałek, srode i czwartek do 14 jestem jej oraz wtorek i piątek od 13 do 16. Weekend biore jeden albo dwa w miesiącu , ale tylko sobote do 13 i sądze że to dobry układ. Trzeba się utrzymać, utrzymać dziecko i sądze że dobre połączenie może to zapewnić . Oczywiście jeśli ktoś może sobie pozwolić na siedzenie z dzieckiem w domu to też fajnie. Trzeba wybrać najlepsze rozwiązanie. :)
 
Udało mi się!! Muszę się pochwalić,że znalazłam prace na 1/2 etatu w swoim zawodzie i to całkiem blisko miejsca zamieszkania:tak: jestem baaardzo szczęśliwa:happy: zaczynam od lutego i tym samym dołączam do mam pracujących;-) ciekawe jak to będzie???mam nadzieje, że córka nawet nie zauważy mojej nieobecności...
 
Z tatą:-) moja mama w miarę możliwości postara się pomagać-będę zaczynać o 12 czasem później więc nie powinno być tragedii-mam nadzieje;-)
 
Do góry