reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama w pracy

reklama
W W-wie prywatny żłobek to koszt pomiędzy 750-1500 zł - rozrzut jest duży, różny jest standard usług ale spokojnie można znaleźć miły żłobek bez gigantycznej rotacji opiekunek za 800 zł miesięcznie (bez wyżywienia) zapewniający opiekę w godzinach 7-19 co daje w skali miesiąca koszt około 3zł/h.

Adaś idzie do żłobka od 1.10, obecnie się adaptuje i nie jest źle, gorzej od dziecka znosi to chyba mama ;-)

Pozdrawiam,
KR
 
U nas prywatny klub malucha jest od niedawna koszt około 300-480 zł. Zależy jaką opcje się wybierze, w tej najdroższej dziecko ma opiekę lekarską, własną opiekunkę, wwszystkie przybory higieniczne itp. Także wydaje mi się że nie jest źle.
Ja wybiorę opcję za 380-400 zł, bez przyborów.
Żłobek jest super wyposażony, mają super zabawki i sprzęty.
 
W W-wie prywatny żłobek to koszt pomiędzy 750-1500 zł - rozrzut jest duży, różny jest standard usług ale spokojnie można znaleźć miły żłobek bez gigantycznej rotacji opiekunek za 800 zł miesięcznie (bez wyżywienia) zapewniający opiekę w godzinach 7-19 co daje w skali miesiąca koszt około 3zł/h.

Adaś idzie do żłobka od 1.10, obecnie się adaptuje i nie jest źle, gorzej od dziecka znosi to chyba mama ;-)

Pozdrawiam,
KR

móglbyć mi pomóc znaleźć taki w Warszawie w dzielnicach, ursynów, mokotów, centrum, śródmieście, żoliborz?
bo przyznam szczerze, że najtańszy to 1100 zł bez wyżywienia a sama szukam żłobka dla małej
 
wiecie co?
siedzenie w pracy, gdy maluch jest chory jest zdecydowanie trudniejsze, niż siedzenie w pracy gdy maluch jest zdrowy.. prawie totalne blokada mózgu..
 
W W-wie prywatny żłobek to koszt pomiędzy 750-1500 zł - rozrzut jest duży, różny jest standard usług ale spokojnie można znaleźć miły żłobek bez gigantycznej rotacji opiekunek za 800 zł miesięcznie (bez wyżywienia) zapewniający opiekę w godzinach 7-19 co daje w skali miesiąca koszt około 3zł/h.

Adaś idzie do żłobka od 1.10, obecnie się adaptuje i nie jest źle, gorzej od dziecka znosi to chyba mama ;-)

Pozdrawiam,
KR

W tych cenach (do 1000pln) to chyba klubiki a nie żłobki :eek:.
To ja w takim razie też chętna na namiary sprawdzonej placówki z wykwalifikowaną kadrą i opieką. My z Mężem sporao czasu poświęciliśmy na poszukiwaniach klubu/żłobka w Warszawaie i powiem szczerze,że to co znaleźliśmy w necie to tak od 1000-1100pln się zaczynało.
Powodzenia w takim razie, niech się Adaś dobrze bawi w żłobku.
My też od 01.10 na cały etat ruszamy do żłobka a od poniedzialku będzie adaptacja.
 
widzę że większość mam pierwszy rok postanowiło siedzieć z dzieckiem i teraz się zaczyna:-)
Ja już się troszkę przyzwyczaiłam, młody zadowolony, nie zrobił się marudny jak wrócę to pół godzinki mnie nie odstępuje na krok a potem już się przyzwyczaja i bawi się sam.
Jamy tylko zupy (bo one gotują się bezprzewodowo :) mój mąż chyba schudnie na takiej diecie ale wyjdzie mu to na dobre. W październiku idzie na operację i pewnie do końca roku posiedzi w domu to sobie pogotuje jakieś mięsko :-D
porządek robię gdy Maks siedzi w wannie (na szczęście siedzi tam pół godziny i nie potrzebuje asysty tak się wczuwa w przelewanie wody z kubeczków) i wszystko połapane.
Tylko prasowanie rośnie i rośnie i tylko wyciągam niewyprasowane i ładnie naciągam w rączkach i ubieram :-)
 
reklama
Do góry