reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama wraca do pracy

NiaNia pisze:
Dziewczyny a co robicie zawowodowo???

Moje stanowisko ciezko zdefiniowac - fakturki, sciaganie pieniazkow, raporty, kontakt z bankiem, etc. - taka administarcja firmy (zaledwie 7osobowej ;D).
Asystentka szefa tez czasem jestem ;D - czasem poszefowac tez mi pozwala - jak jest na urlopie ;) (dla Pan ktore nie wiedza lub nie pamietaja - pracuje w rodzinnej firmie, ktora zarzadza moj tatko :D)
 
reklama
Karin, moja Nina podobnoe jak twoja Jagódka lubi rozne smaki - najbardziej smakuje jej espumisan - bananowy... mniam...


a zawodowo - pracuje w banku na dziwnie brzmiacym stanowisku : zarzadzajacy produktem, w srocie tworze regulcje, prowadze szkolenia i rozwiazuje problemy w zakresie produktow rynkow finansowych, dodatkowo ucze angielskiego - teraz na znacznie mniejsza skale...
... no i planujemy z mezem wlasna firme, ale wiecej nic nie pisze zeby nie zapeszyc...
 
dziewczyny wasze kciuki pomogly!!! mam te pol etatu!!!!!!!!!!!!!!
zoostaly do ustalenia dni ale szefowa wie ze ze wzgledu na dojazdy nie moge byc codziennie po 4 godz, wiec na pewno uda sie jakos dogadac...

ale jestem szczesliwa - moze mimo wszystko uda mi sie realizowac zawodiwo i spedzac czas z coreczka...
 
Ja pracuję w firmie leasingowej jako starszy specjalista kredytowy (tak to się szumnie nazywa) i decyduję wstępnie o tym czy klient dostanie samochodzik czy nie. Lubię swoją pracę a jeszcze bardziej rodzinną atmosferę w moim dziale ;D
 
Firme znacie (z gazety 8) ;D)), pracuje w dziale sprzedazy usług outsourcingowych w czesci zwanej Operation - czzyli raporty, analizy i duzzzzo cyfr czyli coś co mnie kręci.

A jak sie okazuje moge wrócic nawet w lutym jesli bede chciała. Nie ma jednak takiego ciśnienia na styczeń. I fajnie mam swobode decyzji.

 
Dziewczyny moze sie powymieniamy numerami gg (nie wiem czy macie w pracy??) to bedziemy od czasu do czasu oczywiscie ;) do siebie pisac. Moze bedzie raźniej? :)
 
reklama
Napisałam już na głównym, ale muszę też zajrzeć tutaj. No to pierwszy dzień za mną :)
Na bieżąco będę Wam relacjonować :)
 
Do góry