reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama wraca do pracy

asiunia oj ja tez musze sie za cv swoje zabrac ale jak narazie chyba wracam do starej pracy w lutym z nadzieja ze na pol etatu sie uda a potem bede szukac...ja mysle ze w cv to zostawic wolne no chyba ze w tym czasie jeszcze cos innego robilas jakis kurs wolontariat czy cos...a jak zapytaja to wtedy..chyba nawet lepiej jak sie ma dzieci bo mniejsze prawdopodobienstwo ze pojdziesz na macierzynski ;-)
 
reklama
asiunia oj ja tez musze sie za cv swoje zabrac ale jak narazie chyba wracam do starej pracy w lutym z nadzieja ze na pol etatu sie uda a potem bede szukac...ja mysle ze w cv to zostawic wolne no chyba ze w tym czasie jeszcze cos innego robilas jakis kurs wolontariat czy cos...a jak zapytaja to wtedy..chyba nawet lepiej jak sie ma dzieci bo mniejsze prawdopodobienstwo ze pojdziesz na macierzynski ;-)
no ja sie jakos nie przejmuje tym ze mam dzieci bo wydaje mi sie ze u nas nie ma jakos takiego problemu z tym, ale o sam fakt mi chodzi.

Ostatnio przegladalam prace w necie i jakos nie moge sie zdecydowac co chce robic... nie w sensie pracy tylko czy zostac w domu czy isc do pracy. Chcialabym troche do ludzi wyjsc, ale nie kosztem dzieci, a u nas w tym wydaniu jest albo woz albo przewoz bo P i moja mam tak pracuja ze zaden pracodawca sie na takie godziny nie zgodzi, no chyba ze calodobowy supersam albo McDonald :-( a takiej nie chce... :-(
 
asiunia to moze narazie zrob sobie jakis kurs wolontariat itp wyjdziesz do ludzi i pomyslisz czy chcesz do pracy na caly etat
 
hatorska gratki!! wiem jakie to wazne miec super prace:)
tesknie za moimi wariatami:)

asiunia, aenye w CV piszesz co chcesz. mozesz pisac o macierzynskim, nie musisz. nie musisz pisac o jakiejs pracy o ktorej nie chcesz pisac itd. natomiast jak zobaczą lukę w CV to mają prawo i na pewno zapytają dlaczego luka. natomiast o dzieci pytać prawa nie mają, tak samo jak o wiarę itd. ale wydaje mi sie to nie jest problem. zreszta dwoje dzieci jak sie ma to super, bo znaczy ze temat zamkniety, prawie zawsze :-D
u mnie pracodawca sie cieszyl ze dwojeczka itd a tu trzecie:)
zreszta moim zdaniem w odpowiedzialnej pracy dzieci są in plus i sie nie spotkalam zeby to byl dla kogos problem. wrecz przeciwnie, w jednej pracy to szef mi powiedzial ze sie cieszy ze mężatką jestem, bo wcześniej na tym stanowsku same panny i tylko problemy były...
mitaginka ja tez nie skupialabym sie na wieku niani. to oczywiscie ma znaczenie ale moim zdaniem sa wazniejsze kryteria.
u mnie w city ceny nawet do 16zl!! ale to moim zdaniem przegiecie.
za 8 mozna znależć, ja mam fuksa !!!!! super babka w super cenie!!! ale niestety mam jeszcze dwójkę w pkolu wiec razem wydaję ok 1500/mc na tą imprezę

no a do pracy wracam 2go listopada.
 
reklama
NIe ma chyba zadnej rady... Kazda musi przejsc to po swojemu. Znalesc swoj wlasny sposob.

Pamietam jak sama wracalam do pracy po starszaku, jak wszystko na kartce wypisywalam co po kolei sie w jego dniu dzieje. Dzieki temu czulam sie pewniej. Chociaz wiedzialam ze mama jak to mama zrobi po swojemu i tak i tak, to jakis ogolny zarys bedzie przestrzegany.
No i na poczatku czesto dzwonilam, potem juz zadziej raz dziennie.

Bedzie dobrze. Zobaczysz i Ty odzyjesz i ona :tak:
 
Do góry