reklama

Mama z niepełnosprawnością?

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez nadzieja11, 9 Kwiecień 2014.

1. nadzieja11

nadzieja11 Początkująca w BB

Dzień dobry,
    Chciałabym zapytać czy są może na forum Panie, które mimo swojej niepełnosprawności zdecydowały się zostać mamą?
    Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego, studiuję pedagogikę i piszę właśnie pracę magisterską na temat macierzyństwa
    kobiet z niepełnosprawnością ruchową.
    W związku z czym szukam mam, które chciałyby ze mną porozmawiać na temat swojego macierzyństwa, opowiedzieć mi o swoich doświadczeniach, blaskach, a pewnie i trudnościach na jakie napotkały.
    Chciałabym dodać, że jest to temat dla mnie niezwykle ważny, nie jest to sprawa do "odbębnienia", chciałabym aby moja praca miała wartość naukową, a może i praktyczną, ponieważ temat macierzyństwa kobiet z niepełnosprawnością nie jest poruszany ani w literaturze, ani w dyskusjach społecznych.
    Pozdrawiam
    Marcela

P.S. jeśli umieściłam wątek w złym dziale to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.

2. reklama
  3. wiolan

wiolan PODWÓJNA MAMA

ja jestem jedna z tysięcy mam z niepelnosprawnoscią.. od niemal 9 lat mam stwierdzone stwardnienie rozsiane i mimo wielu sprzeciwow neurologa zaszłam drugi raz w ciaze, która zakonczyla się sukcesem i zadnym rzutem horoby.. dbam o siebie i zyje normalnie...

mam stwierdzony umiarkowany stopien niepelnosprawnosci

Poleć forum