reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Mama z niepełnosprawnością?

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez nadzieja11, 9 Kwiecień 2014.

 1. nadzieja11

  nadzieja11 Początkująca w BB

  Dzień dobry,
  Chciałabym zapytać czy są może na forum Panie, które mimo swojej niepełnosprawności zdecydowały się zostać mamą?
  Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego, studiuję pedagogikę i piszę właśnie pracę magisterską na temat macierzyństwa
  kobiet z niepełnosprawnością ruchową.
  W związku z czym szukam mam, które chciałyby ze mną porozmawiać na temat swojego macierzyństwa, opowiedzieć mi o swoich doświadczeniach, blaskach, a pewnie i trudnościach na jakie napotkały.
  Chciałabym dodać, że jest to temat dla mnie niezwykle ważny, nie jest to sprawa do "odbębnienia", chciałabym aby moja praca miała wartość naukową, a może i praktyczną, ponieważ temat macierzyństwa kobiet z niepełnosprawnością nie jest poruszany ani w literaturze, ani w dyskusjach społecznych.
  Pozdrawiam
  Marcela

  P.S. jeśli umieściłam wątek w złym dziale to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.
   
 2. reklama
 3. wiolan

  wiolan PODWÓJNA MAMA

  ja jestem jedna z tysięcy mam z niepelnosprawnoscią.. od niemal 9 lat mam stwierdzone stwardnienie rozsiane i mimo wielu sprzeciwow neurologa zaszłam drugi raz w ciaze, która zakonczyla się sukcesem i zadnym rzutem horoby.. dbam o siebie i zyje normalnie...

  mam stwierdzony umiarkowany stopien niepelnosprawnosci
   

Poleć forum