reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Mama za granicą?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez kiniorek91, 17 Listopad 2015.

1. kiniorek91

kiniorek91 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Powiedzcie mi co byście zrobiły...
    Kasper ma prawie 5 lat. Mąż ma prace stałą. Ja niestety ale klepię po 12godz... Za 191godz dostałam 1300zł... Praktycznie nie było mnie w domu cały miesiąc. Praca i wyspać się...
    Pytałam się o podwyżkę i niestety z obietnic nic nie zostało. Godni nas kredyt. Rachunki. Koszta. Znajomy zaproponował że znajdzie dla mnie pracę w Niemczech. Zjazdy co trzy tygodnie na 4 dni, zarobek taki, że można wysyłać po 800e (jakieś 3200zł) plus dodatek na dziecko w Polsce. Mąż mnie wspiera. Ja nie dam mu zrezygnować z pewnej pracy którą ma od 4 lat. Mnie nic nie trzyma oprócz małego. Boję się cholernie. Ale nie chcę się wpakować w kredyty jak wiele osób w mojej rodzinie i teraz płaczą bo ich gonią raty. Zasiłku nie dostanę. Ale trzeba niedługo zrobić remont. Spłacić prawo jazdy. Będzie trzeba w auto zainwestować. I skąd na to wszystko wziąć? Nie chcę klepać biedy. Chcę godnie żyć bez martwienia się o to co przyniesie jutro... Na pewno nie chcę wyjechać na stałe ale wytrzymać jakoś w tym szaleństwie jakiś rok żeby odłożyć coś... Proszę o wsparcie... Nie oceniajcie mnie jako wyrodną matkę... Nie robie tego dla siebie tylko dla mojej rodziny. Żebyśmy się nie musieli martwić że znowu nam nie starczy...

2. reklama

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie