reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama zostaje w domku

Dzień dobry co porabiacie? :-) ja właśnie uspalam Majke :-) powiesiłam pranie i wstawiłam kolejne :-) a za chwilke wypije sobie druga kawusie i bede jarać fajki w łazience ihhiihihihih
 
reklama
Asiołku dzień dobry!!!
Ja uspałam Weronike zrobiłam kawe i siedze ;D a prania stos leży w łazience i czeka...niech czeka!
 
Czesc Asiolku ja wlasnie po kawce.Rety ale mam chec na fajke.Ale nie mam w domku :-[bo nie pale ::)juz,ale chyba tymczasowo 8)jednak.Eeee co tam,Asiolku daj pociagnac chociaz raz.... :) ;)
 
hehehehe :-) chce sobie zamowić pieczatke z napisem biegun polnocny, opakowac prezenty w szary papier, zrobiłam już w wordzie znaczki :-) i prezenty beda zapakowane tak jakby przyszły z bieguna ihihihih prosto od mikolaja.... na allegro ktoś tak pakuje prezenty wiec stad ten pomysł :-)

Majka dziś spała do 8 rano :-) ale o 2:00 w nocy obudziła sie na jedzonko... no ale pospałam sobie troszke :-) z Mezem kupujemy sobei w prezencie akwarium wieksze niż mamy na gwiazdke :-) w sumie to taki prezent bardziej dla niego niż dla mnie ale ciesze sie bo on tak lubi te swoje rybki :-)
 
Asiolku o akwarium to muj mezulek tez by pewnie chcial :).Ale postanowilismy,ze na sama Wigilie dajemy sobie skrome upominki i sprawiamy sobie jeszcze jeden prezet ktorym bedziemy cieszyc sie pozniej-wakacje na ktorejs z wysp Greckich najprawdopodobniej na Krecie.Wlasnie w okolicach Bożego Narodzenia podpiszemy umowe i wplacimy pieniaszki.
 
Asiołku my też mamy rybki i też est to bardziej mężusia zainteresowanie ale cieszymy się oboje no i też potrzebujemy większe akwarium ale to już leży w rękach mężusia :)

Aga ale macie fajowo :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Ja też posiedzę sobie w domku z małym pewnie tak ze 2 latka
a póżniej będę chciała dać go do przedszkola
no a ja do pracy
 
Do góry