reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama zostaje w domku

i ja sie przywitam

my dzis zostalismy zasypani sniegiem, zaoknem swiat bialy i sloneczny ale jak tu wyjsc ??? :p
kawunia przed nami i pranie i prasowanie :p
zajrze jeszcze na glowny watek i zmykam do pracy :-*
 
reklama
Dzień dobry w niedzielny poranek :-) Co tam u Was dziewczyny.... u mnie za oknem sniegu po kolana i zima na całego :-)
 
Oj, to ja poproszę tego śniegu :laugh: bo u mnie szarzyzna po kolana :p :p :p

niedzielny poranek HAHHAHHA o godzinie 11 wygląda u mnie tak, że mam gigantyczny, wodnisty katar, który mi codziennie przechodzi koło 15 i aż do następnego dnia mam spokój (co za cholera??? alergia jakaś?:)

Właśnie szumi czajnik i za chwilkę będzie kawa z mlekiem i do tego coś na ząb. Albo trochę więcej tego czegoś :)

No i tak to u nas w niedzielny poranek wygląda, może tylko poza faktem, że już zaczynam się denerwować przed popołudniową wizytą u teścowej, bbrrrrr
 
Witam w niedzielny poranek ;)
my zjedliśmy śniadanko, tymul śpi a jak sie obudzi idziemy na podwóreczko, a śniegu u nas ni widu ni słychu, no może jeśli w stronę gór sie spojrzy :)
miłej niedzielki
 
e-mamo z poduszke do spania masz sztuczną czy na zwykłym pierzu? Jeżeli na pierzu to zmień na sztuczną a jeżli sztuczną to musisz ją na pol godzinki wsadzić w minusowa temperature - na noc na balkon ewentualnie zamrazarka....
to może też być od suchego powietrza sezon grzewczy w pełni i ja też budze sie z katarem a potem mi przechodzi....
 
przywitalam sie na glownym to i tu sie przywitam :)

u nas tez bialo ::) i zimno...bryyyyy

ale fajnie bo pewnie snieg utrzyma sie do Swiat i beda biale swieta :D :D :D

Dziewczyny kiedy ubieracie choinnke?

my w sama Wigilie a tu ludzie maja juz choinki w domachi zaraz po Swietach (i nie ma tu 2dnia Swiat :-[ ) wyrzucaja chinki przed dom :p
 
Kochane to i ja do was dolaczam.
Jestem w domku i nie wiem do kiedy tak posiedze. Mam plany, ze pojde dopracy od lutego ale to musze sie najpierw za praca ogladnac. Wogole to wszystko sie pomieszalo. Jak jeszcze nie bylismymalzenstwem, to mowilam, ze ja z dzieckiem bede w domu do 2 lat, zeby dac mu siebie i wogole wiecie co mam na mycli, a teraz jestesmy tutaj. Przyjechalismy zeby sie dorobic, a wtej chwili nie mozna mowic o dorabianiu jak tylko jedna osoba pracuje. Noi poza tym jak kiedys pisalam jestem pielegniarka i to zarejestrowana tu na 3 lata, jak nie zaczne pracy w ciagu tych 3 at i nie przepracuej odpowiedniej ilosci godzin to bede sie musial na nowo rejestrowac. Ah :( Pociesza mnie jedynie to ze jak narazie jak bym poszla do pracy to 3 dni w tyg maz bylby z Alusiem, a dwa dni chyba zlobek.
W domu troche mi samotnie, choc 2 razy w tyg chodze sprzatac do starszego malzenstwa, awtedy Slawus siedzi z ALusiem. Ja musze tylko mleko na jedno karmienei odciagnac i taka to moja rozrywka ;)
Alunia kocham z calych sil i nie chce myslec o tym co moge przezywac jak bedede bez niego bo bym sie chyba teraz poplakala. Zobaczymy jeszcze co czas przyniesie.
Ale sie rozpisalam ::)
Poki co jestem z Wami :)
 
reklama
Do góry