reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamadha premium plus

Ona262626

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
608
mam do was pytanie. Ogólnie przyjmuje witaminy mamadha premium plus i zawsze brałam na raz dwie tabletki, dzisiaj dopiero dowiedziałam się ze powinnam je brać osobno bo czegoś tam jest dużo. Jak wróciłam do domu to zaczęłam się martwić czy mogłam jakoś zaszkodzić małej. Jak myślicie? Jestem obecnie w 25 tygodniu, od początku ciąży tak je przyjmowałam
 
reklama
Rozwiązanie
Na pewno nic nie będzie dziecku. Ono dostaję, to, co najlepsze- z nadwyżkami radzi sobie organizm mamy.
Ale lepiej trzymać się zaleceń, bo może się okazać,że zamiast wchłaniać dany składnik, wyplukujesz go- u mnie tak było z cynkiem..
mam do was pytanie. Ogólnie przyjmuje witaminy mamadha premium plus i zawsze brałam na raz dwie tabletki, dzisiaj dopiero dowiedziałam się ze powinnam je brać osobno bo czegoś tam jest dużo. Jak wróciłam do domu to zaczęłam się martwić czy mogłam jakoś zaszkodzić małej. Jak myślicie? Jestem obecnie w 25 tygodniu, od początku ciąży tak je przyjmowałam
A jest jakiś określony czas, ile ma być odstępu między jedną a drugą? Nie widziałam takiej informacji w ulotce 🤔

Choć zazwyczaj biorę jedną w czasie obiadu, a drugą przy kolacji.

Myślę, że gdyby to miało jakoś szkodzić, to by napisali w ulotce, żeby brać w danym odstępie czasowym...
 
mam do was pytanie. Ogólnie przyjmuje witaminy mamadha premium plus i zawsze brałam na raz dwie tabletki, dzisiaj dopiero dowiedziałam się ze powinnam je brać osobno bo czegoś tam jest dużo. Jak wróciłam do domu to zaczęłam się martwić czy mogłam jakoś zaszkodzić małej. Jak myślicie? Jestem obecnie w 25 tygodniu, od początku ciąży tak je przyjmowałam
Nie zaszkodziłaś. To suplement. Ale bierz oddzielnie to kwestia wchłaniania.
 
Na pewno nic nie będzie dziecku. Ono dostaję, to, co najlepsze- z nadwyżkami radzi sobie organizm mamy.
Ale lepiej trzymać się zaleceń, bo może się okazać,że zamiast wchłaniać dany składnik, wyplukujesz go- u mnie tak było z cynkiem..
 
Rozwiązanie
Do góry