reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Ja te sie pochwale:) Lencia trzyma pięknie gryzaczki i wkłada je do buzki, nawet ładnie jej to wychodzi, na brzuszku trzyma długo główkę i obraca nią pięknie . Nawet przewraca sie na boczek,oczywiście jeszcze nie tak sprawnie ;)śmieje sie w głos , nieraz lecę z drugiego pokoju bo brzmi to dziwnie. Hehe i swietnie sobie gada , poprostu niesamowicie:-) ah no i jak juz nie chce jesc to wypycha ręka butle.
 
reklama
Emilka ładnie trzyma główkę leżąc na brzuszku, rączki robi w samolocik:-) śmieje się na głos, dużo grucha, co jest przecudne:-D uwielbia słówko "ału" i jak moja 12-letnia siostra opowiada jej bajki to musi tam występować wilczek, bo będzie powtarzała "ału". Myślę, że to sprawa tygryska, który robi wrr, jej znowu łatwiej "ałułować":rofl2:
 
Tomek wczoraj odkrył, że ma stópki, zaczął się za nie łapać :-)
2013-07-24 07.51.49.jpg
 

Załączniki

  • 2013-07-24 07.51.49.jpg
    2013-07-24 07.51.49.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 83
sory za off topic Kruczko jak Ty wstawiasz fotki ?? bo w takiej ramce bardziej mi się podobają :-)
Olek swoje stopy widzi, ale jakoś go nie interesują jeszcze he he za to dziad mały robi brzuszki chociaż mu nie wolno teraz jak leży na płaskim ( bo na foteliku był zgięty lekko jak fasolka i było łatwiej główkę do siadu zadzierać) to łapie sie rączkami za kolanko i tak ciągnie do siadu ha ha wygląda właśnie jak by robił brzuszki. śmieje się w głos ( czego w ogóle żadne z nas nie pamięta z okresu niemowlęctwa starszaka) i ma przeokropne łaskotki pod paszkami i na boczkach i tak śmiesznie się śmieje na głos, że aż człowiekowi się micha uśmiech
Jak już ma dość mleka ( bo akurat więcej mu podajemy niż ma ochotę) to uderza piąstką w butelkę a jak jest głodny to przytrzymuje albo nasze palce po obu stronach albo samą butle ( jeszcze nie umie utrzymać jej ciężaru) i najlepszym gryzakiem na razie jest smoczek :-)
 
Fel w oknie odpowiedzi klikasz tą ikonkę i wybierasz pliki z komputera, później klikasz "wgraj plik" i on się pojawia w okienku.

foto.jpg
 

Załączniki

  • foto.jpg
    foto.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 67
Kruczko dzięki ja zawsze w załączniki wrzucałam :-)
hehe Olek juz umie sam podnieść smoczek jak go cudem gdzieś koło siebie wymaca, ale traktuje go bardziej jak gryzak, każdą stroną masuje sobie dziąsełka...:D
 
reklama
image.jpgLenka jeszcze co prawda nie odkryła swoich stopek ale chwale sie jak corcia pięknie główkę trzyma:)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 72
Do góry