reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Mój leżąc na brzuszku tak śmiesznie pupsik podnosi i on i my mamy niezły ubaw:-D Generalnie myślałam, że po tych kilku dniach w trasie kiedy siedział albo w foteliku albo w wózku będzie bardziej "zacofany" a on co chwila wyskakuje z jakąś nową umiejętnością:szok:
 
reklama
Hania - nieźle nieźle. Mój tylko z boczku przewróci się na brzuszek. :) za to główkę zaczyna podnosić coraz wyżej i coraz dluzej. Oczywiście z pozycji "fotelikowej" nie leżącej na płasko :) ale z płaskiego, jak daje mu swoje palce do zlapania - probuje,probuje :)
 
Hehe Kruczka no widziałam jak Twój wymiata i masz fajne puzzle piankowe:-) właśnie się za czymś rozglądam do kupienia bo już nasza klucha katurla się na całego:-D ale Twój super na tym filmiku i fryzura i muza ekstra:-)
 
puzzle kupione w pepco za 30zł, Disneya. Powiedziałam mojej mamie, żeby mu kupiła, bo akurat była w pobliżu, no i kupiła...różowe:sorry:
ale myślę, że Tomkowi to większej różnicy nie robi :)
 
reklama
Do góry