reklama

Mamo jaką wanienkę polecasz?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez dosia76, 17 Sierpień 2012.

 1. dosia76

  dosia76 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 2. TheGibon

  TheGibon

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja polecam najprostszą wanienkę, my mamy z Ikei, zwykła taka balia :) bez udziwnien. głęboka, co świetnie się sprawdza przy starszym dziecku. Synek ma półtora roku i nadal jest w niej kąpany. Kiedy był niemowlakiem do wanienki wkładaliśmy leżaczek plastikowy, super praktyczne, ma się wolne ręce, dziecko leży wygodnie.
   
 3. reklama
 4. Północny Wiatr

  Północny Wiatr Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mam taką wanienkę kupioną 3 lata temu prawie. Mamy też stelaż do niej stawiany na wannę. Świetna sprawa. Dla nas idealne rozwiązanie. Córka ma teraz 2 lata i 8 mieś. i nadal się w niej kąpie. :-) A jest dość długim dzieckiem. I jeszcze cała masa zwierzaków gumowych, polewaczek i naczynek się w niej mieści.
   
 5. elusl

  elusl Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  kompletując wyprawkę dla malucha kupiliśmy najzwyklejszą wanienkę i dzieciątko będziemy w niej układać na pieluszce tetrowej. nie braliśmy gąbki, bo trzeba o nią porządnie dbać, by nie zbierała bakterii - wyparzać itd. a to wszystko zajmuje czas. zastanawiałam się nad wanienką wyprofilowaną, ale okazałaby się ona raczej niepraktyczna, bo fajnie dziecko może w niej leżej na pleckach, ale już z jego obróceniem i umyciem plecków byłby problem.

  zwykłą wanienkę poleciła położna i dziewczyny z forum (Zielona Góra):-)

  aaa i wstępnie zrezygnowałam ze stelaża, ale jednak go dokupię, co by odciążyć kręgosłup - trzeba sobie jakoś życie ułatwiać:-):-)
   

Poleć forum