reklama

Mamo jaką wanienkę polecasz?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez dosia76, 17 Sierpień 2012.

1. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

2. TheGibon

TheGibon Początkująca w BB

ja polecam najprostszą wanienkę, my mamy z Ikei, zwykła taka balia :) bez udziwnien. głęboka, co świetnie się sprawdza przy starszym dziecku. Synek ma półtora roku i nadal jest w niej kąpany. Kiedy był niemowlakiem do wanienki wkładaliśmy leżaczek plastikowy, super praktyczne, ma się wolne ręce, dziecko leży wygodnie.

3. reklama
  4. Północny Wiatr

Północny Wiatr Fanka BB :)

Mam taką wanienkę kupioną 3 lata temu prawie. Mamy też stelaż do niej stawiany na wannę. Świetna sprawa. Dla nas idealne rozwiązanie. Córka ma teraz 2 lata i 8 mieś. i nadal się w niej kąpie. :-) A jest dość długim dzieckiem. I jeszcze cała masa zwierzaków gumowych, polewaczek i naczynek się w niej mieści.

5. elusl

elusl Fanka BB :)

kompletując wyprawkę dla malucha kupiliśmy najzwyklejszą wanienkę i dzieciątko będziemy w niej układać na pieluszce tetrowej. nie braliśmy gąbki, bo trzeba o nią porządnie dbać, by nie zbierała bakterii - wyparzać itd. a to wszystko zajmuje czas. zastanawiałam się nad wanienką wyprofilowaną, ale okazałaby się ona raczej niepraktyczna, bo fajnie dziecko może w niej leżej na pleckach, ale już z jego obróceniem i umyciem plecków byłby problem.

zwykłą wanienkę poleciła położna i dziewczyny z forum (Zielona Góra):-)

aaa i wstępnie zrezygnowałam ze stelaża, ale jednak go dokupię, co by odciążyć kręgosłup - trzeba sobie jakoś życie ułatwiać:-):-)

Poleć forum