reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, tato bawmy się!

próbowałam parę mi wyszło ale pękały za nim uwolniły się rurki:baffled: próbowałam z mydłem, płynem do mycia naczyń i szamponem:baffled:
 
reklama
no no
ja też
i efekt taki sam
może kiedyś płyny do mycia naczyń były lepsze :-)

towarzysze to potrafili produkować jak trzeba a nie to co teraz phiii
 
myślę, że z racji pogody wątek odżyje;-)0u nas z nowości ciastolina i biała tablica z pisakami

zastanawiam się jeszcze nad stempelkami, farbami do malowania palcami


a Wy jakie macie pomysły?
 
u mnie hitem teraz jest malowanie kredkami, kupiłam taką grubaśna książkę do malowania (na jednej stronie kolorowa, na drugiej do malowania) więc jest atrkacja bo jest mnóstwo kolorowych różności i jeszcze można pomalować z mamą i tatą
 
a Wy jakie macie pomysły?

U nas jest wspólne gotowanie, pieczenie (uciera mikserem, wbija jajka, wrzuca składniki itd), sprzątanie, prasowanie - ja prasuję, a Wiktoria pzynosi mi ubrania, albo pokazuje i mówi czyja to jest garderoba:szok:

Dzis bawiliśmy sie ciastoliną. Fajna zabawa, mi też się podoba:-D

Rysujemy, spiewamy (Wiktoria śpiewa "sto lat, sto lat"), tańczymy, gramy w piłkę, czytamy książki, oglądamy albumy.

Córa maltretuje kota i psa, a one ją poprostu kochają:tak:
 
Do góry