reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka

--Aga--
Gratulacje [emoji4]

U mnie mąż wymarzył sobie księżniczkę [emoji6] i się spełniło. Teraz będzie kłopot z imieniem. Ciężka decyzja [emoji6]
Aga a na kiedy masz termin?
 
reklama
Jestem z Warszawy. Nie pracuje. Jestem na L4 też od grudnia. [emoji6] Termin mam na 15 sierpnia. Ale ostatnio lekarz mi powiedział, że z usg wychodzi termin na 10 sierpnia. [emoji4]
 
Aga Madlen to mamy podobny wiem ciąży :) tylko ja termin 29 sierpień wg OM

w57v9jcg3uhs5hfl.png
 
mi z om wychodzi 14.03 a z usg 31.03:d trzymam sie tego z usg ze wzgledu na mega nieregularne cykle..
powiem wam ze na finiszu juz jest ciezko xD ja sie tocze a nie chodze xD sapie jak parowoz..

dzis poukladałam ciuszki córci w komodzie i przygotowalam juz posciel i lozeczko ;) jeszcze zapakowane w takie duze torby zeby sie nie kurzylo ale jestem gotowa na przyjscie małej :)
jeszcze we wtorek wizyta u anestezjologa, pozniej 14.03 ost wizyta u ginekologa i niech sie dzieje co chce ;)
 
mi z om wychodzi 14.03 a z usg 31.03:d trzymam sie tego z usg ze wzgledu na mega nieregularne cykle..
powiem wam ze na finiszu juz jest ciezko xD ja sie tocze a nie chodze xD sapie jak parowoz..

dzis poukladałam ciuszki córci w komodzie i przygotowalam juz posciel i lozeczko ;) jeszcze zapakowane w takie duze torby zeby sie nie kurzylo ale jestem gotowa na przyjscie małej :)
jeszcze we wtorek wizyta u anestezjologa, pozniej 14.03 ost wizyta u ginekologa i niech sie dzieje co chce ;)
No to trzymam kciuki! Będzie dobrze, już niedługo ;)

f2w33e3k34cniyv8.png
 
reklama
mi z om wychodzi 14.03 a z usg 31.03:d trzymam sie tego z usg ze wzgledu na mega nieregularne cykle..
powiem wam ze na finiszu juz jest ciezko xD ja sie tocze a nie chodze xD sapie jak parowoz..

dzis poukladałam ciuszki córci w komodzie i przygotowalam juz posciel i lozeczko ;) jeszcze zapakowane w takie duze torby zeby sie nie kurzylo ale jestem gotowa na przyjscie małej :)
jeszcze we wtorek wizyta u anestezjologa, pozniej 14.03 ost wizyta u ginekologa i niech sie dzieje co chce ;)
Trzymamy kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze. [emoji4]
 
Do góry