reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka

Hej dziewczyny, widzę, że nas coraz więcej. Ja mam termin na 21 lipca, w pierwszym trymestrze też nie było kolorowo, teraz jest o niebo lepiej chociaż zdarza się, że robi mi się słabo, wyniki też słabe, hemoglobina poniżej normy i ketony w moczu. :(
 
reklama
Hej, ja dziś 6t6d. Ta cała ciąża to dla mnie czarna magia! Dlaczego w szkole nas do tego nikt nie przygotował? :D
Moje objawy to senność, ból piersi i chęć wystrzelenia całego świata w kosmos włącznie ze mną i moimi hormonami :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej hej dziewczyny :) jak samopoczucie? mi ewidentnie słuzy słońce , więcej siły i chęci do działania :)
ganndqk3657kz9cu.png
 
hej hej dziewczyny :) jak samopoczucie? mi ewidentnie słuzy słońce , więcej siły i chęci do działania :)
ganndqk3657kz9cu.png
ojj w 20 tyg to ja mialam duzo energii ;) teraz w 34 ledwo chodze, skurcze łapią, sapię i na nic nie mam siły do tego przeziebienie mnie dopadło :d
początki ciąży i te nudnosci i humorki byly lepsze niz to teraz xP panika ze sir nie wyrobie ze wszystkim, ciagle zmeczenie, skurcze, wbijanie stópek pod żebra, zaparcia, kopniaki w zoladek, ulewanie xP
ajjj i tak kocham to moje jeszcze nienarodzone dziecie <3
 
u mnie z tą energią to ciężko było, niskie ciśnienie mnie prześladowało a wstawanie o 6 do pracy powodowało znaczny spadek energii :) .
o jej współczuje teraz taki podły okres grypowy

ganndqk3657kz9cu.png
 
u mnie z tą energią to ciężko było, niskie ciśnienie mnie prześladowało a wstawanie o 6 do pracy powodowało znaczny spadek energii :) .
o jej współczuje teraz taki podły okres grypowy

ganndqk3657kz9cu.png
nie chorowałam od 2 lat... teraz mnie dopadło :( ale nie poddam się :D
woda z miodem i cytryną i czosnek i przed siebie :D
 
reklama
Cześć, mogę dołączyć? Jestem Agnieszka, zaraz przekroczę próg 29 lat. Moje maleństwo o nieznanej jeszcze płci ma już prawie 15 tygodni, termin na 18 sierpnia. :) Od początku ciąży jestem na zwolnieniu.
Nie mogę już się doczekać maleństwa, najchętniej szalała bym z wyprawką, ale czekam do połówki ciąży.

 
Do góry