reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka

Cześć, mogę dołączyć? Jestem Agnieszka, zaraz przekroczę próg 29 lat. Moje maleństwo o nieznanej jeszcze płci ma już prawie 15 tygodni, termin na 18 sierpnia. :) Od początku ciąży jestem na zwolnieniu.
Nie mogę już się doczekać maleństwa, najchętniej szalała bym z wyprawką, ale czekam do połówki ciąży.

witamy ;)
 
reklama
cześć Agnieszka też się nie mogłam doczekać aż dzidzia się pokaże i nie zdążyłam zaszaleć z wyprawką bo babcie już szaleją :). Pierwszy wnuk :)
 
Moja mama z koleżankami swoimi założyli się o płeć :D dzielnie czekają.
I już mama z teściową w kolejkę się zapisują na spacery :D
 
u mnie i u rodziny meza to pierwsza dzidzia ale szalu nie ma :( zero ekscytacji z ich strony...
 
U mojego męża też pierwszy wnuk albo wnuczka będzie i zero zainteresowania z ich strony, siostra męża to samo, a ona nie ma swoich dzieci i 30 lat na karku w tym roku. Ale oni tacy są beznadziejni, na wigilię sobie nawzajem złote łańcuszki kupują a mi i mężowi parę spodni z bazaru, więc względem dziecka będzie pewnie to samo. I uwielbiają gadac że kiedyś nic nie było i też się dzieci wychowały. A kase akurat mają, tylko poglądy średniwiecze. :/
 
reklama
U mnie jest też szaleństwo... Obie mamy zostaną pierwszy raz babciami i oszalały ;) radość w obu rodzinach i od momentu poznania płci zaczęło się zakupowe szaleństwo ;) . Obojętnie jakby się rodziny cieszyły czy nie najważniejsza jest nasza radość ;)

Napisane na HUAWEI G6-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry