reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie 4 latków! -TEMAT GŁÓWNY

O rety 😱 ja mam synka, w maju skończy 4 lata. Jest złotym dzieckiem 😍 kochany, troskliwy, grzeczny, nie przechodzi żadnych buntów. Ładnie się bawi, koloruje, układa klocki. Najciekawsze jest to że kiedy się urodził, non stop płakał choć nie miał kolek. Był niespokojny, nienawidził wózka, fotelika, bujaków, tylko na rączkach.. Budził sie w nocy co 2 godziny przez pierwsze dwa lata.. A teraz.. anioł. Wynagradza mi te pierwsze trudne lata 😔
Oo też mam syna z maja również 4 lata. Jak się urodził był bardzo cichy i grzeczny. Ale potem się rozkręcił i też nie chciał we wózku tylko na rączakch. Jak zasnął i go odłożyłam to się budził że na raczkach wtulony chce spać. Bywało że budził się o 5 i chciał się bawić Ale raczej jest z tych śpiochów :) bunt przechodzilismy jakiś rok temu Teraz jest kochaniutki bardzo dużo rozumie. Już nie mówiąc o "mądrych tekstach" które bierze z bajek :)
 
reklama
Do góry