reklama

Mamusie, a telewizja cyfrowa

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez orelka, 15 Listopad 2011.

1. orelka

orelka Zaciekawiona BB

Kończy mi się umowa z poprzednim operatorem i chciałabym przejść na Enke. Warto? Który pakiet teraz wybrać, co jest najkorzystniejsze?

2. orelka

orelka Zaciekawiona BB

Szczerze to zastanawiałam się nad tym tańszym, albo ewentualnie telewizją na kartę. No ale czekam na dalsze odpowiedzi.

3. reklama
  4. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Temat ciekawy tylko niestety nie wypowiem się gdyż nie posiadam "N". Za to korzystam z UPC <tv i net> 80 kanałów i nie narzekam. Płacę przy tym 100zł i jestem zadowolona :tak:

5. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

A wracając do enki teraz dla nowych abonentów jest fajna promocja. Kupujesz pakiet za 99zł z multiroomem i w tym dostajesz telewizor za złotówkę. No ale jak zależy ci na tańszych to też byłabym za tym za 59.

6. orelka

orelka Zaciekawiona BB

Dziękuję za odpowiedzi! Przemyśle to z pewnością i dam znać jak się to rozwiązało. Ta promocja z telewizorem wypasiona, ale nawet jakby mnie było stać to mogłabym tylko powzdychać, bo właśnie dostaliśmy od teściów nowiutki telewizor… w domu miejsca by chyba zabrakło :)))))

7. VegaVega

VegaVega Fanka BB :)

Ja miałam N i przeszłam na cyfrę.
    Moim zdaniem N-ka to porażka.
    Tam są pakiety tematyczne a w cyfrze jest wszystkiego po trochu.
    Za niższą cenę i ja mogę sobie coś pooglądać.
    Dali mi w promocji kiedyś pakiet filmowy.
    Łoj matoko nie wiem co to było. Każdy ma swój gust ale ja nie miałam ochoty oglądać rosyjskich filmów.
    Ogólnie N oceniam negatywnie .Nie mogłam się doczekać kiedy skończy mi się umowa.
    Po drugie oni nie mają pewnych programów ,które ja lubię bo nie mają podpisanej umowy.
    Teraz płacę 46 zł. i każdy ma coś dla siebie wtedy płaciłam więcej i nie miałam co oglądać oprócz TVN ale to przecież bez łachy mam i bez satelity.

Ostatnia edycja: 19 Listopad 2011
  8. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Dla każdego coś innego :) Ja zaczynam zastanawiać się nad pakietem All inclusive ze sporą ilością kanałów hd, ze 34. Dorzucają, aż do wyczerpania zapasów, dekoder monsterbox z 1 terabajtem pamięci do wybranych pakietów. Ach te święta :)

9. orelka

orelka Zaciekawiona BB

luizka_75 chyba też się zastanowię nad 59zł z enki. To chyba bardzie najbardziej trafione. A co jeżeli chodzi o sygnał? Dobry czy przerywa jak pada?

10. reklama
  11. orelka

orelka Zaciekawiona BB

No to dobrze. Tak, tak ekipę montującą na pewno zamówie. Widzę, że się orientujesz to powiedz mi jeszcze o co chodzi z promocją Monsterbox? Co daje nam ten większy dekoder?

12. orelka

orelka Zaciekawiona BB

A no tak… Czasem gubie gdzies moja logiczne myslenie ;] To większy by się przydał. Cholera. Wszystkie promocje są tak korzystne, że nie wiem , którą w końcu wybrać. Dziewczyny, pomóżcie!

Poleć forum