reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie chłopców - help:)

witaj aguula.

specjalistka w temacie nie jestem, ale mój starszy syn miał E. Coli w moczu, które się mnozyły i leczony był antybiotykami. Miał odmiedniczkowe zapalenie nerek. Jak to jest w przypadku trzech bakterii naraz to nie wiem. może skonsultuj z jakims innym lekarzem, albo najlepiej udaj sie do nefrologa. On będzie wiedział najlepiej. Siusiaka możesz przemywac w naparze z kory bębu. To podobno jest najlepsze na bakterie pod napletkiem.

Pozdrawiam i zapraszam na watek główny
 
reklama
Dzieki Aniulka.

Specjalistka jestes, jestes... :) Masz doswiadczenie :)

U lekarzy bylam juz trzech, wszyscy mowia to samo, tzn. ze badanie trzeba powtarzac, uwazaja ze jest niediagnostyczne...

Sprobuje z ta kora z debu i wtedy bede "lapac" mocz :) Moze to pomoze... a jak nie to faktycznie pojde z Malym do nefrologa.

Mowisz: na watek glowny...? :) Nie wiem czy mnie przyjmiecie...? Wy juz taka zgrana paczka jestescie od dawna... ;D

Jeszcze raz dziekuje za rade.
 
aguula no jasne że na watek główny.... ::) dlaczego miałybysmy Cię nie przyjąć?????? tez bys zapewne w tej zgranej paczce była od dawna, gdybyś zamiast podczytywac, odezwała się :p ;D ;D ;D ;D
 
aguula a czy robiłas oprócz posiewu badanie ogólne moczu??? jęśli w badaniu ogólnym nie ma podniesionej wartości leukocytówm czy erytrocytów to nie masz sie czym martwić. ja mam córeczk ę, która miałą raz zapalenie pęcherza, a po pobraniu cewnikiem ( juz po wyleczeniu zapalenia) też wyhodowali chyba z 3 bakterie i pediatra nie kazała sie martwic.

a tak w ogóle tak jak pisała Aniulka jasne ze cie przyjmiemy :D
 
Oj, dziekuje Siwasku. To mnie uspokoilas. :) Badanie ogolne moczu robilam i wszystko bylo ok.
Choc slowo bakterie - wywoluja niepokoj, ale widac w tym wypadku nie musza budzic tak wielkiego przerazenia.

Dziekuje za zaproszenie na watek glowny :)

Musze sie tylko zebrac w sobie... :) i Was tam odwiedzic... :)

Milej, slonecznej niedzieli Wam zycze!
 
jak w badaniu ogólnym wszytsko ok, to na bank Dawidek jest zdrowy :) ale rozumiem cie że sie martwiłas bo my też kilkakrotnie robiliśmy badania i nie mało stresu nas to kosztowało :p następnym razem (oby nie było takiego!!!) najlepiej najpierw zrobic badanie ogólne i jak wynik wskazuje na jakąś infecje to zacząć leczyć, bo z tego co słysze to te badania z posiewu najczęsciej nie wychodza jak trzeba.
 
Aniulka pisze:
aguula no jasne że na watek główny.... ::) dlaczego miałybysmy Cię nie przyjąć??????   tez bys zapewne w tej zgranej paczce była od dawna, gdybyś zamiast podczytywac, odezwała się :p ;D ;D ;D ;D

Aniulka, masz racje, gdybym sie ujawnila np. juz bedac w ciazy - pewnie nie mialabym teraz tego dylematu - czy mnie przyjmiecie czy tez nie...
Ale przyznam Ci sie szczerze, ze najwieksze opory mialam ( chyba nadal mam) z pokazywaniem zdjec na forum.
Oczywiscie Wam moglabym przedstawic na fotkach siebie i swoja rodzinke, ale jakos nie chcialabym aby wszyscy je ogladali. Tylko to mnie powstrzymywalo przed odezwaniem sie.. Dlatego bardzo dobrze (dla Was), ze wymyslilyscie ten watek zamkniety... Wiadomo wtedy, ze zdjecia sa w dobrych rekach. :)
Wiec sama widzisz, chcialam sie odezwac, ale uwazalam, ze jakos bez zdjec tak glupio... :-[
 
siwasek pisze:
jak w badaniu ogólnym wszytsko ok, to na bank Dawidek jest zdrowy  :) ale rozumiem cie że sie martwiłas bo my też kilkakrotnie robiliśmy badania i nie mało stresu nas to kosztowało  :p  następnym razem (oby nie było takiego!!!) najlepiej najpierw zrobic badanie ogólne i jak wynik wskazuje na jakąś infecje to zacząć leczyć, bo z tego co słysze to te badania z posiewu najczęsciej nie wychodza jak trzeba.
[/quote

Siwasku, ja tez tak czuje, ze Maly jest zdrowy, no bo zadnych objawow jakiejkolwiek choroby u niego nie zauwazylam.
Zapytam teraz lekarza czy nadal mam robic te posiewy czy sobie odpuscic. Jestem juz zmeczona tymi niediagnostycznymi wynikami...
Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc :)
 
aguula pisze:
Aniulka pisze:
aguula no jasne że na watek główny.... ::) dlaczego miałybysmy Cię nie przyjąć?????? tez bys zapewne w tej zgranej paczce była od dawna, gdybyś zamiast podczytywac, odezwała się :p ;D ;D ;D ;D

Aniulka, masz racje, gdybym sie ujawnila np. juz bedac w ciazy - pewnie nie mialabym teraz tego dylematu - czy mnie przyjmiecie czy tez nie...
Ale przyznam Ci sie szczerze, ze najwieksze opory mialam ( chyba nadal mam) z pokazywaniem zdjec na forum.
Oczywiscie Wam moglabym przedstawic na fotkach siebie i swoja rodzinke, ale jakos nie chcialabym aby wszyscy je ogladali. Tylko to mnie powstrzymywalo przed odezwaniem sie.. Dlatego bardzo dobrze (dla Was), ze wymyslilyscie ten watek zamkniety... Wiadomo wtedy, ze zdjecia sa w dobrych rekach. :)
Wiec sama widzisz, chcialam sie odezwac, ale uwazalam, ze jakos bez zdjec tak glupio... :-[

Noooo długo nas podczytywałaś >:D >:D >:D Ładnie to tak??? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;)

Przeciez nikt nie powiedział ze MUSISZ pokazac na swoje zdjęcia. Możesz sobie pisac z nami a jak poczujemy że jesteś "nasza" babka to pewnie zaprosimy Cię do naszego tajnego wątku ;)

A tak swoja droga to my tutaj nikogo nie zapraszamy ani nie wyrzucamy. Jak ktoś jest fajny i dobrze mu sie z nami gada,( a nam z nim ) to sobie paplamy o różnych waznych i mniej waznych pierdolkach. Ty nas znasz i wiesz jakie jestesmy. My Ciebie niestety nie. Daj nam szanse i odzywaj sie. Nie jesteśmy przeciez aż takimi zołzami. ::) ::) ::) Zresztą sama wiesz najlepiej jakie jestesmy ;) I jak to mówi moja koleżanka nie cykoruj się wiecej tylko do boju :D :D
 
reklama
Do góry