reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie chłopców - help:)

reklama
witaj Aguula, nie będę oryginalan i powiem, zapraszamy do rozmów o wszystrkim i o niczym ,a przede wszystkim o naszych skarbach na również inne wątki.

Co do problemów z drogami moczowymi, już to kiedyś robiłam ,ale może teraz też się przyda, wkleję przydatny adres traktujący ww problem dość szczegółowo.
Powodzenia.
http://reflux-moczowy.w.interia.pl/
Wracając do skóki ( napletka) chirurg mówiła mi że dzieciom nie ściąga się go na siłe, chyba że dziecku notorycznie wychodzą kiepskie lub niewiarygodne wyniki moczu. Wówczas zalecane jest ściągnięcie skóki lub w razie konieczności nacięcie, aby można było oczyszczać siusiaczka pod napletkiem i niwelować ewentualne nawroty ZUM.

Polecam stronkę, i wydaje mi się...że jednak badanie ogólne moczu a zwłaszcza wykazany poziom leukocytów jako norma, nie świadczy zawsze o braku infekcji. Tak niestety było w sytuacji moich dzieciaczków.
Ja również jak mam infekcję bakteryjną poziom leukocytów jest w normie...
No ale to jest sytruacja do omówienia z nefrologiem lub urologiem, nie czuję się wystarczająco kompetenta do dawania tego typu rad. Wiem tylko, że pediatrzy nie zawsze wykazują się wystarczającą wiedzą specjalistyczną i warto by tu zasięgnąc opinii urologa/ nefrologa. Nic nie kosztuje a nerwy mogą pójść w las.
 
Dziewczyny - help!

Chyba jakas tępa jestem ::) Nie potrafie umiescic avatarka na BB :( Tworze sobie piekne linijki :) ale gdzie one sie zapisuja nie mam pojecia... :) Chyba nigdzie...

PS. Przepraszam, ze pytam o to na tym watku...
 
aguula - u góry na stronie masz takie coś: twoje konto
kllikasz na to a potem po lewej stronie - dane publiczne
i tam jest wyślij obrazek i ten obrazek to właśnie avat
 
Aguula, widze pięknego chłopczyka z lewej strony, czyżby to ten właściciel niezidentyfikowanych przyczyn bolączek swojej mamusi ? Ucałuj od Nas tego Romeasa - Dawidasa :-)

Zauważyłam również, że adres podanej przeze mnie strony nie istnieje, oto nowy L
http://www.zum.org.pl/1.3.03.html

Buziaki
 
reklama
Joanko,
Tak to moj synio :) Nie zdazylam Ci napisac, ze na strone podana przez Ciebie, nie dalo sie wejsc, ale fajnie ze wyslalas ponownie dostep :)

Postaram pozniej sie do Was odezwac, bo teraz Maly wariuje i nie da spokojnie posiedziec przed kompem i jeszcze maz ciagle cos chce. Normalnie mozna zwariowac ::)
 
Do góry