reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamusie chłopców proszę o poradę

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Drogie mamy
chciałam prosić o poradę w temacie naciągania skórki na siusiaku ...
Czytała dużo, jedni mówią że koniecznie żeby nie pojawiła się stulejka, inni że niekoniecznie bo wszystko samo powinno się oczyścić.
Pediatra Kacprulki jakoś nie naciska na mnie i też twierdzi, że ewentualnie co jakiś czas i to podczas kąpieli
Tylko, że mi to wcale nie wychodzi. WCALE A WCALE :-(
jak tam było lub jest w Waszym przypadku ??
Bo jak poczytałam o problemach później z tym związanych jeśli się "samo nie oczyści", o zabiegu itp to niemogłam spać
Kacperek zaraz skończy 6 miesięcy

z góry dziękuje
pozdrawiam

http://fasola1983.blog.interia.pl/

reklama

Ola2in1

Mama Maksia
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
ja nic nie robie..pediatra nic mi na ten temat nie wspominał więc sama nic wymyslac i kombinować nie będę :tak:

pytia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój synuś już ma wprawdzie 3,5 roku, ale ja był niemowlaczkiem, to od czasu do czasu właśnie, podczas kąpieli, delikatnie zsuwałam mu napletek, tak poleciłam mi pediatra i tego się trzymałam. Aż do teraz wszystko jest w porządku.

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
No tylko mi to zupełnie nie wychodzi. Pediatra chwyciła raz dwa i już ...
a mi jak już się uda minimalnie zsunąć to mimo że podczas kąpieli to potem koniec siusiaka jest kilka dni zaczerwieniony. Raczej na pewno nic Go nie boli. Nie wiem już sama.

beciaczek

mama Wiktorka
Miasto
UK
Rozwiązania
0
ja już kiedyś o tym słyszałam, ale tu żadnego doradzccy nie mam, więc stwierdziałam, że nic robić nie będę, jak myję to tylko wszystko z wierzchu i myślę, że jest ok

ollcia82

mama łobuza Bartka :)
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Ja odciągam - pediatra powiedziała że lepiej odciągać. Ale nie mam z tym problemu, jedną ręką przytrzymuję, a drugą delikatnie odciągam tyle ile się da. Nic na siłę.

Agacia82

Mami :)
Rozwiązania
0
Mi tez pediatra kazał sciągać skórkę, ale bardzo delikatnie i w kąpieli.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Kwietniowe mamusie 2020 4201
aniaslu Marcóweczki 2020 3169
Gosiaprzyszlamama2019 Potrzebuję porady 0
kangurki Dzieci urodzone we wrześniu 2005 34

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry