reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

reklama
Dziewczyny czy któraś z was ma podwyższone WBC? Norma 4-9 a ja mam 12,4. Poczytałam trochę i wiem, że nie powinnam się martwić, to częste w ciązy, ale czy któraś z was też tak ma?
 
Dziewczyny czy któraś z was ma podwyższone WBC? Norma 4-9 a ja mam 12,4. Poczytałam trochę i wiem, że nie powinnam się martwić, to częste w ciązy, ale czy któraś z was też tak ma?

U mnie są w normie i na moim wyniku piszę że norma to 4-10 ale z tymi normami to różnie bywa ale skoro często zdarza się to w ciąży to faktycznie nie ma się czym martwić
 
Jeżeli chodzi o normy to mi lekarz powiedział,że kobieta ciężarna na normy nie powinna patrzeć tylko słuchać opinii lekarza bo normy laboratoryjne są dla ludzi nie będących w ciąży.

A co do płci to byłam pewna że będzie chłopak,bo trafione w owulkę :) No zobaczymy czy za miesiąc potwierdzi się cipeczka hihi
 
byłam wczoraj u gina ale bez usg słuchałam tylko pulsu maleństwa !!!! ogólnie jest wszystko oki !!!
12 stycznia zapowiedział że będzie usg dużo dłuższe niż inne !!!
aaaa i już mi zapowiedział że L4 mam do końca ciąży :-)

dziewczyny ma któraś z Was dyskopatię lędźwiową ???
 
reklama
byłam wczoraj u gina ale bez usg słuchałam tylko pulsu maleństwa !!!! ogólnie jest wszystko oki !!!
12 stycznia zapowiedział że będzie usg dużo dłuższe niż inne !!!
aaaa i już mi zapowiedział że L4 mam do końca ciąży :-)

dziewczyny ma któraś z Was dyskopatię lędźwiową ???

Ja ma lędźwiową i piersiową niestety :-(
 
Do góry