reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Witam:)
z dusza na ramieniu zakladam nowy temat dla Grudniowek 2013:-D
Zapraszam:tak:

oj i chyba nie wyszlo tam gdzie mialo byc :zawstydzona/y:
 
Koriander :) dziekuje za pokierowanie :*
Gratuluje jeszcze raz!
odezwe sie jutro bo z telefonu z lozka juz klikam i oczy mi sie zamykaja ;)
 
no wlasnie gdzie Needi;-)??:-D

ja czuje sie baaaardzo zmeczona:sorry:
ciagnie mnie brzuszek, czasem piersi
mam wyczulony wech i czasem male mdlosci
ale i tak czuje, ze jeszcze wszystko przed nami:-p
 
ja w ciazy z corka wielkie rzyganko zaczelam w 7/8 tyg :eek:
teraz piersi bola i tak lekko mnie mdli jak jestem glodna

wczoraj mnie brzucho klul dosc mocno i co chwile latalam do kibelka sprawdzac czy wszystko ok..:baffled:
 
wow:-) juz GRUDZIEN2013 ,gratuluje wszystkim przyszlym mamusia jak ten czas szybko leci .

Majowka 2013
 
Koriander - ja tez takie fest mdlosci zaczelam kolo 7 tygodnia wiec wiem, ze jeszcze wszystko przede mna :)

dzisiaj powiedzialam w pracy kolezance ktora jest w first aid, ze jestem w ciazy, ona musi wiedziec, w razie gdyby cos 'tfu tfu'
ale super pozytywna reakcja hehe
pewnie szef juz tak super nie zareaguje :p
ale to dopiero za dobrych paaaare tygodni :)
 
reklama
Tili - o jacie :-) gratuluje!! ... a ja myślałam ze puki co odkładacie na później trzecie dzieciątko, a tu widze raz dwa myk i szybciutko sie udało hihi :-) bardzo sie ciesze i życzę spokojnej ciąży.
 
Do góry