reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ja sie umowilam na wizyte 13 kwietnia;-)
to bedzie sobota
a w poniedzialek 15 chce powiedziec w pracy:tak: znaczy sie tylko szefowi
bo platne sa wszystkie badania i wyzyty u poloznej
po co mam tracic pensje jak moga mi zaplacic prawda?:sorry::-D
 
reklama
Jak się czujecie??? Ja wciąż czuję, jakbym za chwilę miała dostać miesiączkę;p i piersi bolą:( i brzuch mam twardy... Ale jakoś nie mogę uwierzyć, dopóki lekarz nie potwierdzi ;p
 
Witajcie dziewczyny :) Jestem tu zupełnie nowa, ale z tego względu, że to moja pierwsza ciąża, potrzebuję grupy wsparcia :) We wtorek byłam u gina i potwierdził ciążę (mam bardzo długie cykle, więc sam nie był pewny, który tydzień - raczej czwarty:) I kurczę, dopadło mnie przeziębienie :( stosuje wszystkie domowe sposoby, ale już sam fakt tego mnie stresuje :( A tak poza tym to gratuluję wszystkim mamusiom :))
 
madaa faktycznie, przypominam sobie:-)

tili to oby szef dobrze ta wiadomosc przyjal :tak:

brrrr kiedy ta zima sie skonczy:confused2::confused2:

nie przyjmie:no: ma spore plany w stosunku do mnie i w styczniu dostalam awans
ale ja mam w nosie jego zdanie;-) to moje zycie i moje marzenie
praca to tylko praca
 
basia witaj, bedzie dobrze:-) ja moja pierwsza ciaze tez przezywalam na tym forum:happy:

madaa ja sie czuje ok, wlasnie pochlonelam giga porcje wysmienitego spaghetti:-D

tili to wazne ze szef cie ceni, ciaza nie trwa wiecznie, odchowasz maluszka i hop, dalej robic kariere:tak:
 
Kogasica witaj:tak::-D fajnie, ze nas przybywa

ja dzisiaj robilam ostatni test bo dzisiaj jest moja granica @ (mam dluga faze lutealna 15 dni - dzisiaj jest 16dpo) i mam dwie grubasne czerwone kreski wiec w porownaniu z tym bladziutkim cieniem ktory pojawil sie dokladnie tydzien temu - no roznica jest ogromna:-D
jeszcze to do mnie do konca chyba nie dociera
ciesze sie.. mam ochote wszystkim powiedziec ale jest to takie nierealne...
nie spodziewalam sie tak szybkiego zajscia, w sumie 2 cykl a ja mam baaaaardzo nieregularne cykle
ten cykl byl taki... idealny od poczatku:sorry2:

ja tez wczoraj podjadlam... ale chipsow (a normalnie nie jem) i w sumie nie wiem po co to zrobilam bo pozniej bylo mi taaaaak niedobrze i pomyslalam sobie - wez sie stuknij w lepek:-p - jedz zdrowo! dla siebie i maluszka

nie wiem po cholere mi te chipsy byly:dry:
 
reklama
Witajcie! Właśnie odebrałam betę. Według OM jest w 6 tyg. natomiast bardziej wiarygodna betka mowi, że w 4:) Oby tym razem wszystko było ok. :********************** (buziaki dla Was!!!) ;p

kogasica, basiaaa witajcie!

Moje długie cykle sprawiły, że wpisuję się do grudniówek, a nie listopadówek:)

To wszystko takie piękne... ehh:)
 
Do góry