reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
kogasica witaj, super ze kolejnej staraczce sie udalo!:tak:
madaa swietna wiadomosc, to teraz za jakies 2 tyg. podgladamy serduszka :tak:

tili tez bym sie chciala dzielic ta wiadomoscia, ale rozsadek nakazuje inaczej:baffled::nerd:
 
Ja muszę się pożalić:( leżę chora w łóżku - konsultowałam się z lekarzem, kazał mi brać tantum verde, prospal i sambucol. Noc była ciężka. (mam alergię i astmę - która zazwyczaj jest bardzo łagodna, i odkąd jestem w ciąży musiałam odstawić wszystkie leki). Mam nadzieję, że mi przejdzie. Martwię się o maleństwo. Ale staram się nie koncentrować na negatywnych myślach.
W Boże Narodzenie mój mąż był chory, teraz zamieniliśmy się rolami. A Krakowie śnieżyca - zapowiadają się białe święta :/
 
Witajcie Dziewczyny,

Jestem nowa na tym forum i mam nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć. Póki co nieśmiało, ale mam nadzieję że niedługo się wszystko potwierdzi.
Wszelkie znaki na niebie wskazują, że jestem w ciąży :) trzy testy wyszły pozytywnie, dodatkowo zrobiłam badanie z krwi (ale nie beta hcg, bo wyników nie miałabym przed wizytą u gina) - wynik pozytywny :)
Następnego dnia wybrałam się do swojego ginekologa- wg niego macica rozpulchniona ale na USG nic nie widać póki co :/ na pewno dość późno miałam owulkę, więc trzeba jeszcze poczekać. Mam nadzieję, że na następnej wizycie - 9.04 będzie już widać i słychać :)

Z moich obliczeń wychodzi termin na przełomie listopada i grudnia, ale na razie czuję, że będzie to grudzień :)

Pozdrawiam wszystkie Mamy :)


PS. Może założymy sobie takie pod-forum jak pozostałe Mamuśki?
 
Ostatnia edycja:
basiaa wspolczuje, zdrowiej nam szybko!

maua witaj!:-) tez mi taki termin wychodzi:tak: Podforum zalozy nam administrator jak sie nas troche uzbiera:-)bedziemy mogly zalozyc kilka podwatkow :tak:
 
Witam Was wszystkie :-)
także jest nowa na tym forum. W poprzednią niedziele robiłam test, który dał wynik pozytywny. Od tego czasu mam też typowe ciążowe objawy. W środę byłam u ginekolog, ale innej, bo moja przyjmie mnie dopiero 05.04. W środę na usg jeszcze nic nie było widać, ale gin skierowała mnie na badanie hcg wolne podjednostka beta. Trochę się zdziwiłam, bo czemu nie zwykła beta ilościowo? Ale ok. Dzisiaj odebrałam wynik a tam <2,00 ng/ml. Poniżej tabelka z zakresem dopiero od 6 tygodnia. U mnie z pewnością to nawet nie jest 6 tydzień, lecz wcześniej 4 może 5.
Co wiecie o tym badaniu, czym różni się od klasycznej beta HCG?
Jutro idę na kolejne pobranie krwi, ale tym razem HCG-beta ilościowo. oby było dobrze, bo się troszeczkę zmartwiłam... :-(
 
reklama
Do góry