reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Mamaktosia - Trzymaj sie tam:tak: oby w jedna albo w druga strone poszlo bo najgorsze jest takie zawieszenie,...
wiem cos o tym :baffled:

trzymam mocno kciuki za nasza trojce cesarzowych poniedzialkowych :-D:-D:tak::tak:

wybaczcie ale ostatnio nie mam kompletnie nastroju na BB :zawstydzona/y:

siedze zapatulona w kolderke i czytam ksiazki jak nie ma dzieci a jak wracaja to oczywiscie jest multum roboty

czuje juz ogromna presje otoczenia by rodzic :szok: i zaczyna mnie do dobijac bo Mloda ma jeszcze czas
a wymowne spojrzenia i teksty i telefony nakazuja aby to JUZ jechac na porodowke i codziennie musze sie spowiadac jak sie czuje czy cos sie dziecie czy cos sie zaczyna i w ogole bleeeeeee....

wiec trzymam za Wszystkie nas kciuki. DUZO SILY!!!!!!! i niedlugo wybija godzina 0 :****
 
Baska a co zamowilas ??
My dla naszego na mikolaja mamy boba (nie wiem czy w pl tak samo to sie nazywa? taki plastikowe sanki plaskie z plozami od spodu nieraz kierowane a nieraz tylko z hamulcami) takiego z kierownica-ale uzywke za 50 pln kupilam ostatnio :szok: No a brat mu przyniesie mieszanke klockow lego tez juz ukryta w domu i na promocje trafilam 50% :tak:

Ja w torbie mam koszulki dla mnie,ciuchy na zmiane,skarpetki,kapcie , klapki pod prysznic,reczniki i kosmetyki musze dopakowac.Reszte daje szpital od majtek i podkladow po rzeczy dla maluszka.Tylko na wyjscie cos potrzebuje ale tez przygotowalam i czeka razem z fotelikiem.Laktatora tez nie biore bo podobno maja a jak by co to maz szybkodowiezie.A i smoczek mam dla maluszka spakowany w razie co:tak:
 
tiluchna wspolczuje tlumaczen :baffled: ja na szczescie tego nie mam.U mnie na odwrot jak gdzies dzwonie to sa przerazeni czy to juz:-DA ty wypoczywaj i czytaj,czytaj sobie masz jeszcze chwile dla siebie bo niedlugo tu cycek tu pranie tu inne bajery beda...Kozystaj jeszcze poki mozesz :tak:
 
Tiluchna skad ja znam to uczucie ja jak kogoś spotykam albo ktoś pisze na fb "Ty jeszcze nie urodziłaś" to mnie krew jasna zalewa:dry:
vici namiot pokojowy bo Kamil lubi domki z koców budować to stwierdziliśy ze namiot sie przyda mniej sprzątanie po zabwie jest:-D i piłę i pilarkę komplet taki na baterie.
 
mamaktosia trzymaj się:) powodzenia!!:tak:
mamuśka ja mam wyparzony i przygotowany laktator. Będzie w reklamówce, która ma byc w aucie i jeździc z mężem. Tam też będą pampersy dla maluszka i podkłady dla mnie-szpital zapewnia, ale lepiej niech sobie jeżdżą:)
tiluchna tul kołdrę ile wlezie...:)

Co do poganiania przez znajomych...u mnie z kolei jest odwrotnie. Nawet mama i teściowie nie wiedzą, że na pewno urodzę w listopadzie. Myślą, że w grudniu i że na pewno przenoszę:) to się zdziwią. Chcemy z mężem im powiedzieć dopiero jak będą rodzić, albo nawet po:) nie potrzebuje jeszcze ich stresu i jakichś rad....
 
Ostatnia edycja:
Zaraz wam z ta waga wszystko opisze zawsze nosilam roz xs po pierwszym synu s i wazylam 50kg zaszlam w druga ciaze do porodu wazylam 98 kg , brzuch mialam ogromny ze wystawal mi za kolana jak siedzialam i cala bylam podpuchnieta co jest malo powiedziane no i brzuch popekal mi strasznie rozstepow co nie miara tak zostalam w rozmiarze 40 , misiu piersi nie jadl wiec wspomagania niemialam , zaszlam w 3 ciaze i zaczelam chudnac brzuszek malenki mialam po ok pol roku karmienia malucha piersia wchodzilam na powrot w rozmiar 36 a w tej ciazy na poczatku wazylam 55 a na chwile obecna waze 65 kg ale caly miesiac jeszcze przedemna. W kazdym razie nie widac ze w ciazy jestem chyba ze siade, a jak zalorze plaszczyk to juz wogole w tylek tez mi na szczescie nie weszlo, siade pozniej na kapa to wkleje zdiecie brzuszka.
Mamaktosia tez trzymam kciuki oby wszystko w porzadku bylo .
 
Ja przygotowałam na obiad kotleciki z kury i teraz polegnę na kanapie zanim przyjdą chłopaki, oczywiście nie udało mi się torby spakować ani w sumie zrobić nic konkretnego może pod wieczór się uda.
mamaktosia
- trzymam kciuki!!
mamuśka - ja nie biorę laktatora
vici - ja też idę zaraz się przespać przed tv zanim moje chłopaki wrócą do domu
Baśka - a gdzie tą piłę i pilarkę daj linka, mi koleżanka doradziła by kupić jakiś prezent dla starszaka i wrócić z nim ze szpitala niby, że od maleństwa ponoć dzieci wtedy dobrze reagują na nowego członka rodziny
tiluchna - ja mam tak duży brzuch że mi już od października się pytają czy to już... więc Cię rozumiem
vici - my dla franka planujemy lego te małe bo teraz bardzo dużo się bawi duplo trochę mam obawy czy nie za wcześnie na te małe jeszcze.
mb - ale sobie to wymyśliłaś z tym terminem owianym tajemnicą
smutnamama - ło matko te Twoje przeboje z wagą to prawie jak z archiwum X ;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny :) czekam na lekarza dyżurującego i zobaczymy co powie , ale chyba wychodzę na własne rządanie... teraz skurczy zero , położna powiedziała że nie ma szans na rozbujanie tego i czeka mnie patologia min tydzień tylko leżenie i słuchanie tętna albo do terminu om jak mi to one swym kalendarzem wyliczyły do 14.12 haha ha ...leków nie dadzą i położna doradziła ewakuację ;-)a dzieć waży między 3500 a 4000 tak mi gin na usg powiedział i położne które mnie mierzyły jakimiś dziwnymi przyżądami :szok: jutro mam swojego gina rano , a w piątek miało być wywołanie .... za niedługo się wszystko wyjaśni ...

Wg wszelkich kalkulatorów , suwaczków i asystentów mam dziś 37i 1 dzień :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry