reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Vici jak w szkole? Zadowolony?
U nas dobrze, Mała rośnie i rozrabia. Planuje przeprowadzkę na swoje z Ł. mieszkania osobno mnie dobija, a nasze relacje się psuja..
Chce w końcu się usamodzielnić bo mieszkanie z rodzicami predzej mnie do grobu wpedzi..
 
No to macie sytuacje ,trzymam kciuki aby szybko cos sie znalazlo a moze juz cos macie na oku??Nie no z rodzicami na dluzsza mete sie nie da,niby chca dobrze ale jednak....
Victor zadowolony to juz 3 klasa :szok: matko jak ten czas leci,tylko tabliczke mnozenia musimy cwiczyc bo zapomina a dzielenie to juz masakra no ale wycwiczymy i bedzie cacy.Teraz jeden jego kolega przeszedl do innej klasy ale sie widuja i nie jest zle.
 
Ale dzieci rosną.. nim się obejrzymy a tu będą miały wlasne dzieci a my bedziemy myślały gdsię ten czas tak szybko uciekł jak dopiero trzymalysmy nowo urodzonego malucha..:)
Mieszkania szukamy cały czas. Jest trochę ofert ale i pracy trzeba by było jak się utrzymac.. a tu u mnie takie bezrobocie jedno z najwiekszych wśród województw.. masakra totalna..
 
Wasze maluszki rosną i ich potrzeby się zmieniają ?? mamy proste rozwiązanie
Sprzedaj na mamasprzeda.pl ubranka z których dzieci już wyrosły, ubrania ciążowe i sprzęty, które mogą przydać się innym mamom a za zarobione w ten sposób pieniądze kup to cego teraz potrzebuje twoje dziecko !!
Na mamasprzeda.pl nie placi się żadnych prowizji i nie ginie się w tłumie - przyszłośc w sprzedaży internetowej jest dziś po stronie portali ukierunkowanych na jedna grupę - na mamasprzeda.pl tą grupą są mamy !!!


Zapraszamy


Ps jeśli pisesz bloga lub znasz dobrego bloga dla mam (dotyczącego wszelkich tematów interesujących młode i ambitne mamy) powiedz nam o tym - zapraszamy do programy "Bloguj z mamasprzeda.pl" - więcej informacji na kontakt@mamasprzeda.pl
 


hej

1000 lat mnie nie było...może znowu zacznę pisac...choć czasu mam mało na bycie na bieżąco...

pytanko mam dziewczyny o spacerówkę...jakie macie...chce lżejszą niż ten co mam 16 kg ( jakos tak waży) ale zalęzy mi na podnóżku do spania zeby byl długi i budka spora...dla strszego mialam bertoni foxy...niewypal....podzilcie się ...maly jeszcze nie chodzi ale jak zacznie wole coś lżejszego
 
reklama
Hejo. Moja Mala też nie chodzi ale raczkuje jak torpeda:) ja mam x lander ale on też ciezki i duzy, do mojego auta mieści się tylko jak chociaz jeden fotel zloze.. i ostatnio zafundowalam nam mamas&papas swirl. Jest swietny. Ma regulowany podnozek od siedziska więc dla malucha idealny, dla wiekszego dziecka jest już normalny podnozek. Już go wyprobowalam i ja i Mala jestesmy zadowolone. zaplacilam 230 zł i to są lepiej wydane pieniadze jak na x landera..
 
Do góry