reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Tiluchna troszkę żałuję że przyjechałam tutaj:confused2:
Ale teraz jak wyjdę to nawet jakbym miała chodzić na kolanach z bolu nie pojadę wcześniej jak w 38tyg na porodówkę tak samo jak Ty o ile nic złego nie będzie sie działo ale też nic nie będe mówiła mężowi bo on wtedy na pewno by mnie wysłał.

Mi właśnie gin tez tak mówił ze z takimi skurczami mogę chodzić że nie ur ale wtedy bardzo mnie bolało i wydawało mi się choć nie byłam pewna do końca że wody mi się sacza ...
miałam tak że kończyłam sikać a dalej mi coś leciało jakby woda dlatego pojechałam:confused2:
No nic do jutra poczekać muszę na badanie i usg powiedzą co i jak.
 
reklama
Nadrobiłam Was :p:p:p
My piątek imprezowy, sobbota u teściów, dziś u moich rodziców, więc na chwilę usiadłam do Was :p
niezapominajka jak tam gardło???
vici mam nadzieję, że się lepiej czujesz! a z tym cukrem to pierwsze słysze ;););) Fajny zwyczaj hehe
AgKrK pojechałam w piątek do teściów, a tam co? BARSZCZ CZERWONY hehehe noo siłę mam, powiem Wam, że w ogóle taka w miarę sprawna jestem chyba jak na ten etap ciąży;D
smutna mama podziwiam synka! Ja w życiu w szachy nie grałam...
tigi super, że gimnastyka Ci się podobała. My z M przez pewniez czas regularnie chodziliśmy na basen, ale jakoś zaprzestaliśmy i mam nadzieję powrócić wiosną z dzieciątkiem ;)
Baśka dobrze zrobiłaś, że pojechałaś! ... wytrzymaj jeszcze trochę...
awunia mam nadzieję, że gril udany ;)
mamaktosia dobrze, ze przeszły...
mamaktosia, Baśka, Tiluchna jej Wy to już naprawdę chwila moment... Ale ten czas leci..
 
witam sie niedzielnie :)
Rano wyskoczyla z mama na rynek kupilam sobie koszule do szpitala i do porodu, a i skusilam sie na sweterek :p dzisiaj troszke imprezowo bo tata ma urodzinki wiec goscie, slodkosci itp. a mam taka ochote sie napic szampana ze łoo jeju :-) ja tylko na chwilke wiec postaram sie moze wieczorkiem wszystko nadrobic :)

Buziaki :-*
 
Baśka, na strach o sączące się wody najlepsze papierki lakmusowe! albo ze sklepu chemicznego tanio i dużo albo z apteki mało i drogo. ale jedne i drugie skuteczne! śluz ma inne pH niż wody i ślicznie wychodzi, co się sączy:-)
 
trochę zależy jakie masz papierki - najlepiej sprawdzić na opakowaniu, co jest napisane. w tych najczęściej spotykanych wody wybarwiają się na niebiesko, śluz na czerwono - ale lepiej sprawdzić na opakowaniu, bo możesz mieć papierki z inną skalą.
 
Witajcie Mamuśki
Weekend minął mi bardzo intensywnie w sobotę maż z teściem i szwagrem kładli panele u nas w mieszkaniu, pojęcia nie macie jak patrzenie na robotę może zmęczyć :-p
Wczoraj wstaliśmy przed 4 rano i pojechaliśmy na grzyby ze znajomymi, 4 godziny chodzenia po lesie nieźle dały mi w kość, ale za to przywieźliśmy pół koszyka ładnych grzybków.
 
Baska wspolczuje szpitala i opieki nim,mam nadzieje,ze wyjdziesz w dwupaku jeszcze :-)
Ag KrK jeszcze nie bylam na watku kuchennym ale poprosze przepisik na pierniczki :yes:
cosiek zycze przestawienia sie mlodego spania na 7 rano :yes:
mamaktosia co za noc :szok:
tiluchna do terminu takie bole :no: no ja dziekuje ...Co do trzymania sie w dwupaku to bezoieczna granica nie zaczyna sie w 36 tc tylko w 38tc? Kurcze to mi sie cos chyba pomieszalo bo bylam pewna ,ze od 36tc niech sie dzieje co chce :szok:
Mamuska ,angelika widze u as imprezowo :-)
Domi niezle z tymi grzybkami heheh a patrzenie naprawde meczy :tak:
tigi potwierdzam papierki lakmusowe ale nie wpadlam aby je kupic :szok: Jak na porodowce z Victorem wyladowalam to amietamjak lekarka i polozna sie zastanawialy co tam cieknie u mnie i wlasnie papierkiem sprawdzily.Potem pytaly ile to trwa a ja w szoku bo myslalam,ze to mlody w pecherz sie wwierca i "popuszcam" no i stwierdzily,ze jak do poludnia nie urodze to ciecie bo nie wiadomo ile sie sacza.

Dziewczyny z tym cukrem dla maluszka to jest alternatywa do czekolad,bombonier bo po co ma sie tatus obzerac slodkosciami skoro cukier kazdemu sie przyda :rofl2:
My wczoraj mega leniwy dzien mielismy ,gralismy we trojke w gry planszowe bo nic innego nam sie nie chcialo robic :-D nawet po obiad zadzwonilam bo lenia na gotowanie tez mialam i byla zdrowa pizza i kebaby :cool: A kolo 5,40 obudzil mnie mlody bo z nosa krew mu poszla i juz spac nie poszlismy bo sensu nie bylo.Czyli szykuje sie skok wzrostowy bo to zawsze idzie z tymi krawieniami.
 
Witam i ja po weekendzie :-D
Domi ja o 4 na ranem kładę się spać:-) super, że grzybobranie udane sama bym grzybków zjadła:tak:
Vici a na które te zwykłe czy alpejskie?? ;-) fajna leniwa niedziela, później ciężko o taka będzie i zrobiłaś mi smak na kebaba:-p
Szkoda, że weekend minął bo był przyjemny:-D pogoda nas rozpieszczała ale podobno ma już nie być takiego ciepełka a szkoda.. Zaraz zbieram się za przygotowanie obiadu dziś wedle życzenia brata i męża tortilla ;-) MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM!
 
reklama
hej!
Tigi - to zapytam inaczej wody płodowe jaki mają odczyn kwaśny czy zasadowy, a śluz?? szukałam w necie jakoś nie ma jasnej odpowiedzi... a mam wrażenie, że mi coś się sączy choć gin powiedział, że wód jest ok.
domi - za żadne skarby nie wstałabym o 4! by łazić po lesie za grzybami podziwiam!!
vici - ja też myślałam że od 36 tygodnia ale kuzynka urodziła w 37 i napisali wcześniak a w 38 ponoć już jest poród o czasie.
 
Do góry