reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

oregano moja z kolei krotko ciagnie - max 15 min z jednego, bedziemy ważyc za 2 dni wiec okaże się czy wszystko ok. Starsza córka potrafila tak wisieć jak ty piszesz - karmienia co 3 godz z czego miałam dla siebie jakąś godzinke, ciężko było ale potem coraz lepiej.
 
reklama
koriander, mam nadzieję że u nas to jeszcze jest do wypracowania i mała będzie ssać bardziej efektywnie w krótkim czasie. Jest na to jakaś metoda?

któraś z Was pytała o porcję mleczka na dziecka, znalazłam taką tabelkę w książce język niemowląt:

do 3 tygodnia: 90ml co 3h
3-6 tygodni: 120ml co 3h
6-12 tygodni: 120-180ml co 4h
3-6 miesięcy do 240ml co 4h
 
cześć dziewczyny, jestem tu nowa ale zaraz zwariuję od tego czekania. a jak się człowiek podzieli emocjami to mu troszkę lżej, a przyjaciółki myślę że już mają dość ;)

39 tydzień i 4 dzień. Termin na piątek 13 ;) ale jutro faktycznie byłoby fajnie :)
 
malutka odrzucałaś tyle terminów to się Maluch zbuntował :-)
a ja też ost mówiłam, że ta data mi się podoba, pasuje mi też 13.12 bo piątek 13 też miło;-) a 14.12 mój M ma urodziny, więc te 3 najbliższe dni bardzo mi się podobają :-):-):-)
Eda witaj. Pewnie, razem raźniej ;-)
Szyszunia daj znać jutro po ktg
 
to moja 2 ciąża ale pierwszy poród więc jestem totalnie zestresowana... takie czekanie chyba jest najgorsze, zwłaszcza jak się nie wie czego się spodziewać.

dodatkowo na koniec przypałętała mi się jakaś infekcja układu moczowego :( i jak Mała w okolicach pęcherza główką kręci to boli niemiłosiernie a w dodatku od wczoraj jeszcze nerkę czuję :/

jutro powtórzę badania przed wizytą u lekarza i zobaczymy.
 
oregano - u mnie ciagnie ok 15 min jednego cyca - pozniej ma przerwe i znowu 15 min kolejnego cyca... i albo idzie spac.. albo sie patrzy i gaworzy i pozniej przed snem znowu ok 15 min cyca:-)

czasem potrafi przespac 3h obudzic sie, possac jedna piers i pojsc na kolejne 2h spac:-)

Mloda czysty Aniol, wszystko w domku zrobione, dzieciaki starsze obrobione, jutro maz juz wraca do pracy
tak moglo by juz zostac - mam nadzieje ze model dziecka mi sie nie popsuje lol:-D


faktycznie super daty!! 11.12.13 rewelacja!!!

trzymam dalej kciuki za nierozpakowane:tak: &&&&&

ide budzic zuczka bo mi juz 3.5h spi a cyce mi zaraz eksploduja:sorry:
 
Dawno mnie nie było bo czasu brak, ale przyszłam sie zameldować w dwupaku.

Dziś byłam u gin ustalic datę cc i jutro mam się zgłosić na oddział bo mam rozwarcie na 2cm i jutro najdalej w czwratek cięcie.
 
reklama
mb89 mam nadzieję, że wspomnienia nie wpłyną źle na atmosferę Waszych tegorocznych świąt ;-), będziecie razem z maluszkiem więc powinno być pozytywnie ;-)
oregano dzięki ja pytałam:-) odnośnie karmienia 15 min jeden cyc przerwa i ok 5-10 min drugi i tak co 2,5-3h ;-) i ładnie jak dotąd przybierał na wadze, a jak dalej jest okaże się 16 go na wizycie;-)
Dziewczyny mi tez data 11.12.13 się podobała niestety nie wyszło :-p
 
Do góry