reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam i ja,weeckend minal szybko o dziwo i w koncu snieg u nas spadl i pada nadal :-) No i jestem w domu uziemiona bo z gorki nie zejde :baffled:
Tigi porzadna kobita od "cyckow" jest na wage zlota fajnie,ze udalo sie znalezc
tiluchna wpolczuje @ ja mam nadzieje,ze do mnie jeszcze nie zawita
cosiek tez slyszalam,ze kolki nawet przy mm sa
eda dob rze,ze mala rosnie :yes:
ananaska super,ze roemont z glowy

Kurcze poczytalam was ale juz zapomnialam co komu...
 
reklama
ananaska no to dobrze, że już po! No ja dziś nawet swojego próbowałam do leżaczka wsadzić, ale szybko Mu się znudził i zdecydowanie bardziej woli być na rękach i z góry oglądać świat :p
cosiek my mamy tą co Szyszunia i jest ok, choć Młody dopiero teraz pewnie sensownie zacznie się nią interesować. A to pewnie też zależy czego oczekujesz do niej...choć pewnie są porównywalne w większości
Tiluchna no co Ty?!?! Strasznie szybko... A tak swoją drogą to Ty okres, a ja jeszcze w połogu hehe :-)
 
Cześć dziewczynki :-)

Tiluchna - okres powiadasz , ja przy pierwszym po 8 tygodniach połogu miałam niecały tydzień spokoju , po czym dostałam okres , a teraz mam antykoncepy na których pisze że bardzo często występują plamienia i krwawienia i oczywiście u mnie wystąpiły :confused2: ale okres to nie jest nabank bo usg miałam i nie było jajeczkowania i błona cienka. Jak gin wróci z keni to idę po inne tablety :wściekła/y:

Mamuśka - u nas leżaczek tak sobie , ale ta chuśtawka z fishera strzał w 10 jest rewelacyjna młody kocha w niej spać , a jak nie śpi to grzecznie siedzi , nawet jak nie chuśta , lubi te muzyczki są takie uspakajające.
 
Tiluchna, jestes pewna ze to juz okres?? Naprawde bardzo szybko... Mozecie robic kolejnego bobaska:p

hehehe widzialas moje suwaczki ???:-D:-D ja podziekuje ;-)

dziewczyny dobre z tymi ginekologami :D:D:D:D

a moze jakas akcja w Kenii jest?

ja nie wiem.. hmm.. mialam 6 tyg krwawienia.. 2 tyg spokoju i dzisiaj znowu
chyba ze to takie podkrwawienie jeszcze.. zobaczymy jak dlugo bedzie:tak:
 
reklama
Poczytałam i spróbuję nadrobić, ale na telefonie jest niewygodnie:-S

tiluchna no jak faktycznie to okres to szybko by to było:-) ja za to od tygodnia mam plamienia, ale to podobno normalne gdy się karmi...nic mnie nie boli, trochę tylko brzuch jak na @ więc może to taka imitacja miesiączki?:-)

mamaktosia, Karpula no no, wasi ginkowie światowi są;-)

Ananaska współczuję tych szwów:-(

Eda mi dziś mały jakoś strasznie dużo ulał ale raczej to nie były wymioty:-) ale zdarzyło się nam że wymiotował, jednak ja zmieniłam dietę i jest ok:-)
 
Do góry