reklama

mamusie grudniowe:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2006' rozpoczęty przez Marthusia, 29 Marzec 2006.

1. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

witam wszystkie przyszłe mamusie grudniowe( których jeszce nie widać) i gratuluje serdecznie zycząc duzo zdrowia na całe 9 miesięcy:)

2. Mihir

Mihir Gość

Marthusia
    Już czekam az pojawia sie grudniowe mamy:)
    Strasznie sie ciesze tym ze jest juz grudzien 2006:) Nie jestesmy 'najmlodsze' juz (pazdziernik 2006). Przynajmniej tak wyglada :D

3. reklama
  4. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

juz niedlugo pojawia sie mamusie styczniowe 2007:) pozniej luty, marzec i moze ja sie tam gdzies zalapie:)

5. Mihir

Mihir Gość

Moge sie z Toba zalozyc..ze wczesniej..:)

6. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

Marhtusia na pewno wcześniej- całe forum trzyma za ciebie kcuki a my na majowych mamach już na pewno!!!!

7. _Gabi

_Gabi Fanka BB :)

A ja jestem grudniowa mamusia 2005 ;D jej ale ten czas zasuwa ::) ale o tej porze rok temu jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciaży więc na grudniówki chyba troszeczkę za wcześnie ;D bo to dopiero począteczki

Marthusia trzymam kciuki żeby jak najwcześniej :) :)

8. agnes.kol

agnes.kol Fanka BB :)

hihihih Gabi widzę, że już tu wpadłaś ;D
    Ja tez jestem grudniowa mamusią 2005 rok i niemogłam sie powstrzymac , aby tu wejść i życzyc wszystkim mamusiom wspaniałej i spokojnej ciąży, radości z brzuszka i z kruszynki która tam bedzie sie rozwijac a później z samego dzidziusia :D
    Ja w tym czasie też jeszcze niewiedziałam, że jestem w ciąży :D dopiero tak ok 12 kwietnia się dowiedziałam :D

Marthusia życze ci wszystkiego najlepszego i żeby twoje marzenie jaknajszybciej sie spełniło :) bedę trzymac kciuki ;) :)

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

ja jestem listopadową mamą chociaż moja Lenka urodziła się 1 grudnia :D

życzę wszystkim grudniowym mamo wytrwałości i cierpliwości ;) zleci jak nic :)

10. reklama
  11. Anek@

Anek@ Fanka BB :)

WITAM GRUDNIOWE MAMY Ja z kwietniowek, dziewczynki ja juz na wylocie :) zycze Wam wspanialych dni bycia w ciazy, bez problemow, nudnosci..radosci z kopniaczkow w brzuszkach i szczesliwych rozwiazan !!!

12. _Gabi

_Gabi Fanka BB :)

Agnes ;D ;D

grudnióweczki pokarzcie się ::) ::)

Poleć forum