reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
witam wszystkie przyszłe mamusie grudniowe( których jeszce nie widać) i gratuluje serdecznie zycząc duzo zdrowia na całe 9 miesięcy:)
 
reklama
Marthusia
Już czekam az pojawia sie grudniowe mamy:)
Strasznie sie ciesze tym ze jest juz grudzien 2006:) Nie jestesmy 'najmlodsze' juz (pazdziernik 2006). Przynajmniej tak wyglada :D
 
juz niedlugo pojawia sie mamusie styczniowe 2007:) pozniej luty, marzec i moze ja sie tam gdzies zalapie:)
 
A ja jestem grudniowa mamusia 2005 ;D jej ale ten czas zasuwa ::) ale o tej porze rok temu jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciaży więc na grudniówki chyba troszeczkę za wcześnie ;D bo to dopiero począteczki

Marthusia trzymam kciuki żeby jak najwcześniej :) :)
 
hihihih Gabi widzę, że już tu wpadłaś ;D
Ja tez jestem grudniowa mamusią 2005 rok i niemogłam sie powstrzymac , aby tu wejść i życzyc wszystkim mamusiom wspaniałej i spokojnej ciąży, radości z brzuszka i z kruszynki która tam bedzie sie rozwijac a później z samego dzidziusia :D
Ja w tym czasie też jeszcze niewiedziałam, że jestem w ciąży :D dopiero tak ok 12 kwietnia się dowiedziałam :D

Marthusia życze ci wszystkiego najlepszego i żeby twoje marzenie jaknajszybciej sie spełniło :) bedę trzymac kciuki ;) :)
 
ja jestem listopadową mamą chociaż moja Lenka urodziła się 1 grudnia :D

życzę wszystkim grudniowym mamo wytrwałości i cierpliwości ;) zleci jak nic :)
 
WITAM GRUDNIOWE MAMY Ja z kwietniowek, dziewczynki ja juz na wylocie :) zycze Wam wspanialych dni bycia w ciazy, bez problemow, nudnosci..radosci z kopniaczkow w brzuszkach i szczesliwych rozwiazan !!!
 
reklama
Do góry