reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

dziekuje Wam dziewczynki za tak mile slowa:):) milo wiedziec, ze nie jest sie samemu w takiej sytuacji, ze inne mamy trzymaja kciuki, dziekuje:*
 
reklama
Agnes, Gabi - ubieglyscie mnie ;D ;D ;D

Ja tez jestem grudniowka 2005 i tez rok temu o tej porze nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy... malo tego, rok temu o tej porze to jeszcze nie bylam w ciazy, rok temu o tej porze mialam dopiero ostatnia @ ;D ;D ;D A zaszlam 8 lub 9 kwietnia, dowiedzialam sie 4 tygodnie pozniej, wiec jeszcze czas dla grudnioweczek 2006, przynajmniej tych z konca miesiaca - bo ja 27 rodzilam :)

Pozdroweczka dla wszystkich przyszlych mamus :)
 
Gabi, Agnes, Wanda witajcie....ech jak miło cofnąć się w czasie ;) :laugh:

Witam wszystkie przyszłe mamusie :) ja tez jestem z Grudnia 2005 ale dobrze pamiętam jak dowiedziałam się że jestem w ciąży a było to 12 kwietnia kiedy zrobilam test :laugh: Myslę ze zaszłam gdzieś tak właśnie koło 30-31 marca a termin miałam na 21 grudnia :) no ale urodziłam 11 grudnia :)
Wszystkim przyszłym mamusiom życzę wiele szczęścia i radości z tej małej fasolki a potem juz z ślicznego dzidziusia :) aby wszystko układało Wam się po Waszej myśli i abyście przeżywały tą ciążę z uśmiechem na twarzy mimo mdłości, bólów bo to najpiekniejszy okres a potem to już sama radość :laugh: :laugh: :laugh:
życze powodzenia!!!!
Pozdrawiam :)
 
hej...widze ze grudniówki 2005 opanowały wątek ..:)..ale co grudzień to grudzień i sentyment pozostaje.

a moj AL ju z we mnie siedział 4 dni..:D..jejku a 20 kwietnia dowiedziałam się że jestem w ciąży..:D.

powodzenia wszystkim mamuśką grudniowym 2006..:)..dużo radości i wszystkiego co naj naj najlepsze i duzo szcześcia z noszenia kruszynki pod serduszkiem..:)

Marthusia..a Tobie kochana duzo optymizmu i szybkiego zafasolkowania..i mniej stresow..no i sama wiesz wszystkiego co sobie zazyczysz..:)..czekamy aż w końcu nam napiszesz jaka to jesteś szczesliwa z pierwszego bezzebnego uśmiechu szczescia który będzie tylko dla Ciebie..bo reszta bedzie już dla wszystkich forumowych ciotek..:)
 
Dla mnie ten m-c też mam znaczenie bo 6 grudnia się urodziłam :) , poza tym życzę powodzenia, cierpliwości i dużo zdrówka...

Narazie cisza żadna grudniówka 2006 się nie odzywa ale to kwestia czasu...

Pozdrawiam
 
Witam,

jestem grudniową mamusią! Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży!!! Zrobiłam test dziś, chodź @ miała być w nocy albo jutro rano.
Mam nadzieje, że nic się nie zmieni w cągu weekendu.
Pozdrawiam

 
No pewnie ze sie nie zmieni:) Gratuluje:) Bardzo sie ciesze z twojego dzidziusia:)
Zycze lekkiej ciazy:)
Mama Listopadowa:)
 
No i zaczęły się w końcu powoli ujawniac grudniowe mamuśki. Dla mnie grudzień to jeden ze wspanialszych miesięcy. W grudniu poznałam mojego męża, a w grudniu dwa lata późńiej wzięliśmy śłub :) Fajnie Wam się grudniowe mamusie trafiło. Życzę wszystkim Wam spokojnych ciąż.
 
Witajcie kobietki i szczęśliwe przyszłe mamusie!!!!

Ja jestem grudniowką 2004 i wyglada na to ze teraz też urodzę w grudniu 2006  ;D
20go robiąłm sobie pierwszy test - wyszedł negatywnie, powtórzyłam 27go był pozytywny  ;) I jak tu zaglądałam w poniedziałek nie było jeszcze tego wątku dla mama grudniowych.
Przy pierwszej ciąży miałam termin na 2go a urodziłam 13go grudnia kochanego synka Wiktorka :D Teraz z moich obliczeń wychodzi że powinien to być 4 grudnia, ale z kalkulatorków internetowych różnie - koniec listopada, poczatek grudnia. Zobaczymy jak to będzie.

Gorace buziaki dla wszystkich szczęściar, które teraz dowiadują się o nowym życiu - naszym dziecku, które zaczynają nosić pod sercem!!!!
 
reklama
No to zaczely sie pojawiac grudnioweczki 2006 :) Bardzo sie ciesze i gratuluje Wam dziewczyny !!!
Dorotko - a Tobie teraz dziewczynki dla Wiktorka :) Ja tez mam Wiktorka i teraz w grudniu urodzilam Paulinke :) Fajnie miec parke :)
Powodzenia wszystkim mamusiom :)
 
Do góry