hehe, ja ostatnio od mamy wydebilam okularki w reserved, co prawda za 29zl ;-) ale fajne ;-) i tez wielkie!
tez mi sie wydawalo, ze do mnie takie klasyczne, male, podluzne pasuja :-) ale tak jak Ilonka, olalam to, bo strasznie mi sie spodobaly ;-)
jak sie zbiore w sobie to zrobie fote i sie wkleje ;-)
strasznie mi cos slabo.. :-( normalnie od 2h mam wrazenie, ze zemdleje

takie mam mrowienie w calym ciele, jakbym sie upila ostro, miekkie nogi, rece itp. mlody juz w wannie, bo jeczy i nie daje mi zyc, a ja nie mam sily sie z nim bawic, nosic itp :-( Dawid go kapie, zaraz kladziemy spac i poleze troche..