• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

mamusie grudniowe:)

Ano aby sie zameldowac to musimy miec potwierdzenie zlozenia dokumentow do odbioru naszej chalupy. A juz sie tak cieszylam, conajmniej jak dita na wino wegierskie;-). A tu lipa.
 
reklama
Ale żeście napłodziły wczoraj:szok::szok::szok:
niejestem wstanie nadgonić:zawstydzona/y:
Powiem tylko jedno zazdroszcze tych wyjazdów:-(
A i pamiętam ze Kate umyłą okienka po 8 latach!!!!! :)))))) (bo nowe)-normalnie powaliła mnie tym:)))
Ja spędziłam dzionek na porządkach + codzienne obowiązki i skończyłam po 23:szok:
dziś dalsza dzień porzadków :-p;-)

Nieistotna współczuje moja zaczeła wstawać po 7 i jestem zła bo wstawała zawsze po 8:-p
 
reklama
Moja tez wstala sporo wczesniej niz zwykle bo ok 7.30.
Wlasnie gotujemy kaszke...hehe chwilowo instant mleczno-ryzowe sie skonczyly wiec zwykla manne gotuje:)

No i koniecznie zaraz sniadanko i kawusia.
Milego dzionka:):):)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry