reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Sie witam!
Moj internet chodzi z taka zawrotna predkoscia, ze mam ochote wyc.
Roni to jutro czekamy czekamy!
Kasia ale masz przeboje. nie zazdroszcze.
Maja to kiedy parapetowa?;-) Ucaluj Mariczke od ciotki!
Agaton jak u ciebie?

U nas jak zawsze, Manka rzadzi na calego. Pies wczoraj w nocy wrocil do swojego domu do wlasciceli. Wreszcie stan obywateli tego mini domku wrocil do normy. Dwa koty i dwojka dzieci. Bo przez moment mialam 5 kotow, psa i dzieci.
Kate jak koteczek? Slyszalam, ze ma zabawe z Saba..
Jak Asia? Mam nadzieje,ze to tylko stan zapalny od tej kropki co zostala.

Moja kuchnia powoli zaczyna nabierac ksztaltow. Juz sa kafle, struktura, czesciowo kolor na scianach. Jeszcze szafki i sprzety i bedzie zajefajnie.
 
reklama
hejo
Jasny gwint, jaki posrany dzień, w najgorszym przypadku będę do tyłu o jakieś 3 stówy, kuuurw...
Jutro będę klecić pismo błagalne do przewoźnika o darowanie mi części długu, zawaliłam kutwa po całości:wściekła/y:

Zaraz spadam się relaksowac u gina, hehe, mam wizyte na 19, jak da to poprosze o tabsy, w du pie mam woreczek.
A potem do obi po żyrandol do sypialni - już prawie prawie skończona. Nawet podłoga juz jest:tak::tak:

Roni
- czymam kciuki;-)Ale mówie ci ze młoda czeka do 7.07,hehe;-)
Maja - całuski dla Mariczki, kurcze, moja Ala ma skłonności do majaczenia, wiem jakie to straszne:-(
nona - spoko, moj komp w tempie ślimaka chodził przez 3 miesiące;-)
kasia - :szok::dry::dry: chore to troche z tą glukozą...
sa_raa - kurna, nie mam kiecki, nie mam kiedy kupić, chyba pójdę w jeansach:eek:
 
No w Gdańsku tak jest ciekawie. RTG płuc też bez skierowania sobie nie zrobisz. Uratują cię przed lekkomyślnym rentgenem hehe. Oczywiście w np. Olsztynie nikt nigdy nie pyta o żadne skierowania, możesz sobie robić nawet 6 razy pod rząd.

Dita, a co z przewoźnikiem że masz płacić??? :confused:

A propos tabsów, to będziesz musiała co miesiąc bad. robić. Przy woreczku jakoś po miesiącu skaczą więc będziesz musiała i tak odstawić.
Ja byłam z okazji tabsów 3 miechy w szpitalu na wątro tak mnie siekły, ledwo mnie odratowali bo mi kamyki tak urosły że zatkało mi na maksa przewody żółciowe, więc słabo polecam... przy akurat tej chorobie.
 
Ostatnia edycja:
kasiu - hehe, mój gin to jak u ciebie szpital w Olsztynie;-) o nic nie pyta;-)
Mam plastry evra, wypróbuje, zobaczę.
Może nie będzie źle - ty masz wątrobę obciążoną już genetycznie jakoś, ja jestem dobrej myśli;-)
Poza tym mam mega nadżerkę do wypalenia, zrobiłam cytologię, mam się z wynikiem zgłosić do szpitala:dry: Super, już drugi zabieg na który się zgłosze a jakże:dry:

uuuuch:eek:
 
nona pisurek wyczół dobrzych ludzi :tak:
DIta!! kopy na dupsko Ci się należą:wściekła/y:za nie robienie nic z kamyrami!
a jeansy zawsze modne:-pa no i co w pracy? za co ta kasa?

My dzisiaj cały dzień prawie na dworze
nie licząc 3h drzemki Mapeciarni! bez kitu on tu śpi jak zabity!
niedawno zasnął a ja szukam na allegro jakiejś bluzy dla siebie:dry:
 
Nieistotna to samo pomyslalam...
Nonek u nas wyrazna poprawa :) chiwla rozlaki robi swoje jednak :) zpbaczymy jak bedzie dalej, na razie ok, ja wierze ze my sie naprawde kochamy, ale jakies glupie porywcze charaktery mamy...
 
hej lasencje!

Kasia no niezla hisoria , tylko im nakopac...
Dita co sie nawyrabialo? a co do woreczka ... to wiesz!!
Sara hello! co u was?
Roni jak tam???
Nonek zapodaj jakies fotki!
Maja a od czego taka goraczka?
Agaton no to pewnie tego wam bylo trzeba - troche od siebie odpoczac!

wszystkie buziam!

Jak reagujecie na "niegrzeczne" zachowania dzieci?
np na protesty czy plaskacze?
cos mi w tym temacie nie idzie ostatno - jakis sie upart zrobil!
oduczamy od smoczka (od czasu choroby) i z zasypaniem wielka lipa!
ciagle cos hehe
 
ejo

kicia ja staram sie nie reagowac, albo po prostu mimo protestow zabieram z zakazanego miejsca

ale z doswiadczenia wiem ze trzeba przetrwac ten najgorszy okres i tyle, bunt dwulatka sie zaczal:-p

Hanka u mnie juz coraz grzeczniejsza, do aniolka to jej daleko, ale mozna jej juz duzo wytlumaczyc i rozumie o co chodzi, coraz rzadziej ma fazy histerii bez powodu

Helena natomist jest niemozliwa

nie pamietam czy pisalam ze ostatnio jakies babsko sie przyczepilo do Tomka ze nie zajmuje sie dzieckiem boHelena strasznie sie darla:eek:

a poszlo o to ze nie pozwolilismy jej grzebac w doniczkach z ziemia w centrum handlowym i wsadzilismy do wozka, ja poszlam do toalety z Hanka, a T zostal z wrzeszczacym trolem, no i mu sie oberwalo:dry:

swoja droga uwielbiam taie babska:dry::dry::dry:
 
reklama
witamy się z rana
zaraz mykamy na plaże

kasia_z dopiero doczytałam! co za cyrk:szok:
Agaton nie do końca wiem o co chodziło z Twoim m. ale mały odpoczynek od siebie często wiele uświadamia i pozwala złapać oddech
KICIA ja nie reaguje albo tłumacze, że mi się to nie podoba - a u nas jakoś leci Mapecior też momentami coraz gorszy!
atol jak ja nie cierpie takich sytuacji:wściekła/y:i takich babek które wiedzą najlepiej...
 
Do góry