reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Widze ze tu wiecej grudniowek 2005 niz 2006 :D ja tez z 2005.Naprawde ten czas leci.Dokladnie rok temu zauwazylam 2 kreseczki,a teraz te moje kreseczki spia sobie w lozeczku :D

POWODZENIA I SAMYCH SZCZESLIWYCH,CIAZOWYCH DNI DLA GRUDNIOWYCH MAMUSIEK
 
reklama
wanda_23 pisze:
No to zaczely sie pojawiac grudnioweczki 2006 :) Bardzo sie ciesze i gratuluje Wam dziewczyny !!!
Dorotko - a Tobie teraz dziewczynki dla Wiktorka :) Ja tez mam Wiktorka i teraz w grudniu urodzilam Paulinke :) Fajnie miec parke :)
Powodzenia wszystkim mamusiom :)

Wanda - wiesz że ja też chciałam dać córeczce na imię Paulinka, ale po sąsiedzku mamy już jedną młodszą od Wiktorka o 1,5 m-ca. A teraz jest jeszcze dużo czasu i na pewno coś wymyślimy. Zreszą co za różnica i tak potem będzie się nam wydawało że jest najpiekniejsze!
 
Witam wszystkie grudniowe mamusie!!!!

Wypadałoby się ujawnić, więc i ja dołączam do wątku grudniowych mamuś. 28.03 robiłam pierwszy teścik - wyszła leciutka blada kreska, wczoraj powtórzylam i kreseczka wyszła już bardziej wyraźna. Wedlug moich obliczen termin mialabym na ok. 3.12. :)
Nie chce mi się jescze za bardzo w to wierzyć, a wam?? :)

mam nadzieję, że kolejne mamusie grudniowe zaczną się ujawniać i stworzymy fajny wąteczek.

Buziaki :) :) :)
 
Tak ja też przy pierwszej ciąży długo nie mogłam w to uwierzyć, że to jest to. Nic na to nie wskazywało, poza tym że nie miałam okresu. Na szczęście ominęło mnie rzyganko i mam nadzieję że teraz też tak będzie. ::)
 
ooo..no prosze..:)..

witam ujawniajace sie mamusie grudniowe 2006..:)..ni i stare wyjadaczkiz 2005..:) duzo dzrowka i szczescia..:)..no i wiele wiele milosci ..:)

Aga12..:)..ja mialam takie same objawy..bol brzucha jak na okres ..a na 2 dzien nie bylo go powniej znowi a po jakis 2 tygodniach doszedl bol piersci..:D he he..

ale macie fajnie..jednego wam bede zadzroscila..:)...tych slodkich kopniaczkow ktore pojawia sie ok 20 tygodnia albo predzej..:D
 
Marta zeby tak nie bylo ze bedziemy razem zakladac nowy.. miesiac.. Styczen 2007 to bylo cos.
niestety ja musze czekac az wszystko wroci do normy :(
 
dorotak pisze:
wanda_23 pisze:
No to zaczely sie pojawiac grudnioweczki 2006 :) Bardzo sie ciesze i gratuluje Wam dziewczyny !!!
Dorotko - a Tobie teraz dziewczynki dla Wiktorka :) Ja tez mam Wiktorka i teraz w grudniu urodzilam Paulinke :) Fajnie miec parke :)
Powodzenia wszystkim mamusiom :)

Wanda - wiesz że ja też chciałam dać córeczce na imię Paulinka, ale po sąsiedzku mamy już jedną młodszą od Wiktorka o 1,5 m-ca. A teraz jest jeszcze dużo czasu i na pewno coś wymyślimy. Zreszą co za różnica i tak potem będzie się nam wydawało że jest najpiekniejsze!

Dorotko - dawaj smialo :) O ile Wiktorki to straszne urwiski o tyle Paulinki to grzeczne dziewczynki :)
 
reklama
Do góry