reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamusie grudniowe:)

Roni21

Spider's Web
Miasto
Pruszcz Gdanski
aenye,w koncu odzylas :-D super!
jak bedziesz jechac do tej sephory daj cyna zloze zamowienie ;-)
wiem ze kolki mina, mam nadzieje ze szybko
chociaz odpukac jest troche lepiej (tfu,tfu,tfu)

boze jak sie ciesze, 1 sierpnia moj wozio bedzie w wawce, wiec mam nadzieje ze najpozniej 4 bede miala go w domku :cool2:
wiec jak Marek wroci do pracy bede w miare samodzielna ;-)

Pat, jak nakrece kogos zeby nas zawiozl pod ten Wasz domek to Cie odwiedze, tylko ile to km od 3citi?

reklama

nonek

Grudniowe mamy'06 przywodca babinca w domu!
Miasto
Wroclaw
Aenye ja na szczescie wale swoim, nie mojego m, bo by mnie chyba powiesil za cycki na drzewie;-).
I gratulacje udanej impry.

My dzis wybywamy na weekend znow do mojej kochanej kuzynki.

Roni to sie naspacerujesz teraz z mlodymi:-).

Kasu ale za to jak masz slicznie brwi zrobione:-). A tatu musisz koniecznie pokazac!

Kasia Manka ostatnio non stop cos wciaga. Taki wlasnie skok. Znow kupa ciuchow mala.

Dita tylko nie za duzo tej kawy, bo to na nerwy niedobre:cool2:.

nonek

Grudniowe mamy'06 przywodca babinca w domu!
Miasto
Wroclaw
Kasu ale to nie byla fota w stylu patrzcie na moje dziecie, tylko chcialam pokazac Roni jak Manka wiecznie u mnie "wisiala" na kolanach. :-pTo a propos kolek.

A ja zaraz moje starsze udusze.
Koty basen zalatwily, nie wiem czy da sie zakleic. Wrrrrrr.....

pingwinek

MAMA MERCUNI I SARENKI
Miasto
Zbyczyn
Helo laseczki

Aenye zazdroszcze takiego wyjscia i odstresowania sie.

Dzisiaj sie kiepawo czuje,mam ciage jakies skurcze, mala sie prezy w brzuchu i strasznie zmeczona jestem, ale na szczescie moje starsze to istny aniolek dziasiaj od rana sie samiusia bawi i pozwala mamie sprzatac i odpoczywac na zmiane.

Wszystkim Anią, a jezeli dobrze pamietam to Roni zycze wszystkirgo najlepszego z okazji imieninek. Buziaki

czarna551

Fanka BB :)
Miasto
małopolska
Maja urlopik ale tylko do jutra:-:)-(
Roni a jakbyś małej spróbowała dać czopka Viburcol?? Może by pomogło na te kolki ????
Dita no w końcu się zdecydowałaś;-) masz rację uciekaj z chorej atmosfery-nie ma sie co dołować przez jakieś kretynki:blink:
Aenye super że udało Ci się wyjście,wyobrażam sobie jak wszyscy musieli patrzeć na Ciebie bo naprawdę piersi masz wiielllgaśne:-D:-D

A ja zbierać się muszę na wieczór panieński do psiapsióły
kupiłyśmy jej z kumpelą bieliznę z króliczkami na noc poślubną
jest mega-urocza-zaraz wsawię fotkę
Dawid pojechal z dziadkami na mini garden party do wujka (Krzysztofa było) a ja mega tesknie za nim:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Wszystkim Anią sto latek życzymy

reklama
Do góry