reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Kasiu to dawaj znaki, jak będziesz się bronić:tak:
no i sie obśmialam z tej cebuli
a kurs bardzo fajny, duzo nowych rzeczy i już inne poglądy mam na pewne tematy
szkoda tylko, że nie o wszystkim głośno się mówi:baffled:
może więcej dzieci miałoby sznase... ech.

Kiciu witaj:-)
metoda na siku do kibelka/nocnika = latanie z gołym tyłkiem/w majtkach cały dzień --> po kilku dniach zakuma:tak:

my już też po wizycie u stomatolożki
było tak, jak pisze Kicia

no i co tam jeszcze...?
 
reklama
kate - jutro dam ci znać co i jak z Hajdu bo się tu nam kurna ekipa zbiera i zbiera i do jutra im dałam ostateczny czas:baffled:
Napisz coś więcej o kursie????
PS - obiecaliście wpaść do nas w maju????;-)

kasiu
- sikam z ludwika i cebuli:-D:-D ale fakt - słyszałam coś o tym;-):tak::-D

kicia - identyko u nas jak kate mówi:tak: - bez majtek, kilka dni i zakuma szybciej niż myślisz. Parę plam na podłodze czy na dywanie - mówi się trudno;-)
 
Kurs jak kurs
specjalizacyjny na Akademii Medycznej
o fizjologi = normie i patologii = zaburzeniach noworodków
były zdjęcia, konkretne przypadki, niektóre niestety....:-(
myślę, że jest mała świadomość profilaktyczna ciężarnych oraz tego, co się dzieje po porodzie = lekarze mało wiedzą i często eksperymentują czy szukają...
w każdym razie, wnioski
1. gdyby nie Owsiak i WOŚP --> nie byłoby sprzętu, który w innych krajach jest standardem od X-lat
2.należy robić badania przesiewowe noworodków ogólne /serce, morfologia, elektrolity, EEG, mocz, RTG, inne/ --> wykluczenie wad lub szybka interwencja,zanim jest już za późno:baffled:
 
Kate - buziaki urodzinowe! :-)

Dita, my robimy co roku na festiwalu nauki jakies takie dziwne eksperymenty typu wyizoluj DNA w domu. ;-) Chociaż mnie zawsze omija sterczenie tam przez cały dzień bo ciągle wypada że albo jestem w ciąży albo na macierzyńskim ;-)

My wczoraj zaszczepiliśmy klopsa - 9,3 kg waży, całkiem klops ;-)
Pierwszy raz mi zapłakał przy szczepieniu :-p Ale sekundowo raczej, także dało radę.
 
czesc dziewczyny!!

Kate wszytskiego najlepszego!!!

Dzieki dziewczyny za rady!
wczoraj maly latal w samych majteczkach i nawet nie nasiural tylko zawolal na nocniczek. zoabczymy moze teraz lepiej pojdzie :))

a co tam u was wogole? :-)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry